Sada Board STARTER Kit - sada pro tabule - popisovače, držák, stěrka, čistič, magnety | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Sada Board STARTER Kit - sada pro tabule - popisovače, držák, stěrka, čistič, magnety

Cenově výhodná rozšířená sada pro lakované a keramické tabule. Tato sada je vytvořena Holandskou firmou Legamaster, která je po celém světě známá jako špička na trhu s kancelářským vybavením.

Kód: LEG-7125000
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem více než 10 ks

Zboží odešleme: čtvrtek 20.6.2024i

Cena s DPH 1 370
Kč bez DPH 1 132,23
Koupit (ks):
Doprava zdarma
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Cenově výhodná rozšířená sada pro lakované a keramické tabule. Tato sada je vytvořena Holandskou firmou Legamaster, která je po celém světě známá jako špička na trhu s kancelářským vybavením.

Sada obsahuje 4 mazatelné popisovače TZ100 v základních barvách (tj. černá, červená, zelená a modrá), čistící sprej TZ7 o objemu 125 ml, malou mazací stěrku (48x143x34mm), 10 náhradních čistících polštářků pro stěrku a 10 magnetů o průměru 30mm.

Proč zvolit rozšířenou sadu Board STARTER Kit?

Značka Legamaster je zárukou kvality. V praxi to znamená, že:

  • popisovače velmi dlouho vydrží (neporovnatelně déle než obyčejné fixy z běžné obchodní sítě)
  • popisovače mají syté, vysoce krycí barvy. Díky tomu vše co na tabuli napíšete, bude dobře viditelné i z velké vzdálenosti (důležitý faktor například pro velké přednáškové sály).
  • popisovače Legamaster se také dobře mažou a nezanechávají šmouhy
  • sada obsahuje i speciální čisticí prostředek na bázi alkoholu. S tím nemusíte vaši tabuli čistit při každém mazání tabule. Doporučujeme tímto prostředkem setřít vaši tabuli jednou za dva až čtyři týdny. Je to nejlepší možná údržba tabule, aby dlouho vydržela v dobrém stavu (dobře se mazala a nezanechávala šmouhy).
  • malá mazací magnetická stěrka je velmi praktická. Můžete si ji nechat stále připevněnou na vaší tabuli a je vždy v pohotovosti pro rychlé a přesné mazání. Sada obsahuje i 10 náhradních čistících polštářků. Jakmile se polštářek stěrky zašpiní, vyměníte jej za nový. Je to rychlé a ekologické.

Dovolíme si přidat malé upozornění, tato sada je vhodná pro keramickélakované tabule. Není vhodná pro skleněné tabule. Pokud máte skleněnou tabuli, podívejte se na naši nabídku příslušenství pro skleněné tabule.

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
Provedení
-
Účel použití
-
Barva
-
Materiál
-
Speciální funkce
-