Pístovický cyklokapr: jak jsme se stali sponzory i závodníky | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Pístovický cyklokapr: jak jsme se stali sponzory i závodníky

Datum: 12.9. 2022

Dlouhý příběh v krátkosti. Máme rádi sport, věříme v jeho společenskou významnost a náš pan majitel je bývalý profesionální cyklista. Jak jinak to mohlo dopadnout, než že jsme se stali sponzory nejznámějšího cyklistického závodu v našem městě a pana ředitele jsme vyslali na závod poměřit síly.

A jak to dopadlo? To vám řekneme v tomto článku.

 

Pístovický cyklokapr: závod od lidí pro lidi

Myšlenka Pístovického cyklokapra je dopřát i amatérským jezdcům zážitek z MTB cyklistických závodů, navíc krásnou krajinou Rakoveckého údolí kolem tří rybníků (rybník v Pístovicích, Ruprechtově a Jednovnicích). Startuje se hned v několika kategoriích a neobvyklé je, že v tomto závodě mohou poměřit síly i jezdci na elektrokolech (samozřejmě ve zvláštní kategorii). Závod se letos konal už potřetí a účastníci si ho cenní pro skvělou organizaci, přátelskou atmosféru a přijatelnou vzdálenost (32 km) v nádherné přírodě.

 

Ke sportu máme blízko, k cyklistice zvláště

Věříme, že sport má ve společnosti nezastupitelné místo. Sponzorsky proto podporujeme sport mládeže a také jsme každoročním sponzorem Pístovického cyklokapra. Něco ale bylo letos jinak. Náš šéf podlehl našemu každoročnímu popichování, a letos se i on postavil na start mezi závodníky. Samozřejmě jsme museli vytvořit mohutnou fanouškovskou základnu a vrátit mu v ten pravý moment jeho pověstný smysl pro humor. Start proto doprovázely důležité hlášky jako „legendy nehasnou“ nebo „musíš, Karle, musíš!“ (co na tom, že se jmenuje Michal, v dramatický moment musela znít dramatická hesla).

 

Šéf nevyhrál, ale na stupních vítězů byl

Jasně, trošku přeháníme, trošku si z toho děláme srandu, ale o tom to je. Stejně jako celý závod. Užít si atmosféru a ukázat lidem, že hýbat se je prima. Náš šéf nedorazil první, ale i tak podal skvělý výkon. Celkově se umístil na 20. místě a ve své kategorii na 4. A co víc, i tak jsme ho mohli vidět na stupních vítězů. Jako bývalý profesionální cyklista a několikanásobný mistr republiky v dráhové cyklistice (což je přeci jen trošku jiná disciplína než MTB po lese) se účastnil vyhlášení vítězů a předával ceny nejlepším jezdcům v mužské kategorii (do 18 let).

 

A co říci závěrem? Pokud připravujete nějakou sportovní nebo vzdělávací akci, klidně nám napište. Rádi si váš nápad vyslechneme a pokud to bude jen trošku v našich silách třeba se nám podaří vás sponzorsky podpořit – ať už finančně nebo třeba produktem z naší nabídky!

Mějte se prima a nezapomeňte – sportujte J


Související články

Consulta podporuje tradiční sport

Consulta podporuje tradiční sport

Vladimír Procházka Pořadatel a Hlavní rozhodčí Běhu Pístovickou riviérou "Naše pořadatelské nadšení by bez firmy jako je Consulta nestačilo. Je skvělé, že nám pomáhá přilákat ke sportování další generace dětí! "
MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

Vladimír Lazar ředitel závodu MADISON DAYS v Brně "Pokud by existovalo kritérium, podle kterého bych se měl rozhodovat, jestli firma je dobrá, nebo není, určitě by jeden z faktorů byla její společenská odpovědnost"