Pístovický cyklokapr: jak jsme se stali sponzory i závodníky | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Pístovický cyklokapr: jak jsme se stali sponzory i závodníky

Datum: 12.9. 2022

Dlouhý příběh v krátkosti. Máme rádi sport, věříme v jeho společenskou významnost a náš pan majitel je bývalý profesionální cyklista. Jak jinak to mohlo dopadnout, než že jsme se stali sponzory nejznámějšího cyklistického závodu v našem městě a pana ředitele jsme vyslali na závod poměřit síly.

A jak to dopadlo? To vám řekneme v tomto článku.

 

Pístovický cyklokapr: závod od lidí pro lidi

Myšlenka Pístovického cyklokapra je dopřát i amatérským jezdcům zážitek z MTB cyklistických závodů, navíc krásnou krajinou Rakoveckého údolí kolem tří rybníků (rybník v Pístovicích, Ruprechtově a Jednovnicích). Startuje se hned v několika kategoriích a neobvyklé je, že v tomto závodě mohou poměřit síly i jezdci na elektrokolech (samozřejmě ve zvláštní kategorii). Závod se letos konal už potřetí a účastníci si ho cenní pro skvělou organizaci, přátelskou atmosféru a přijatelnou vzdálenost (32 km) v nádherné přírodě.

 

Ke sportu máme blízko, k cyklistice zvláště

Věříme, že sport má ve společnosti nezastupitelné místo. Sponzorsky proto podporujeme sport mládeže a také jsme každoročním sponzorem Pístovického cyklokapra. Něco ale bylo letos jinak. Náš šéf podlehl našemu každoročnímu popichování, a letos se i on postavil na start mezi závodníky. Samozřejmě jsme museli vytvořit mohutnou fanouškovskou základnu a vrátit mu v ten pravý moment jeho pověstný smysl pro humor. Start proto doprovázely důležité hlášky jako „legendy nehasnou“ nebo „musíš, Karle, musíš!“ (co na tom, že se jmenuje Michal, v dramatický moment musela znít dramatická hesla).

 

Šéf nevyhrál, ale na stupních vítězů byl

Jasně, trošku přeháníme, trošku si z toho děláme srandu, ale o tom to je. Stejně jako celý závod. Užít si atmosféru a ukázat lidem, že hýbat se je prima. Náš šéf nedorazil první, ale i tak podal skvělý výkon. Celkově se umístil na 20. místě a ve své kategorii na 4. A co víc, i tak jsme ho mohli vidět na stupních vítězů. Jako bývalý profesionální cyklista a několikanásobný mistr republiky v dráhové cyklistice (což je přeci jen trošku jiná disciplína než MTB po lese) se účastnil vyhlášení vítězů a předával ceny nejlepším jezdcům v mužské kategorii (do 18 let).

 

A co říci závěrem? Pokud připravujete nějakou sportovní nebo vzdělávací akci, klidně nám napište. Rádi si váš nápad vyslechneme a pokud to bude jen trošku v našich silách třeba se nám podaří vás sponzorsky podpořit – ať už finančně nebo třeba produktem z naší nabídky!

Mějte se prima a nezapomeňte – sportujte J


Související články

Consulta podporuje tradiční sport

Consulta podporuje tradiční sport

Vladimír Procházka Pořadatel a Hlavní rozhodčí Běhu Pístovickou riviérou "Naše pořadatelské nadšení by bez firmy jako je Consulta nestačilo. Je skvělé, že nám pomáhá přilákat ke sportování další generace dětí! "
MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

Vladimír Lazar ředitel závodu MADISON DAYS v Brně "Pokud by existovalo kritérium, podle kterého bych se měl rozhodovat, jestli firma je dobrá, nebo není, určitě by jeden z faktorů byla její společenská odpovědnost"
Tip pro sportovce: oleje a zábaly na namožené svaly

Tip pro sportovce: oleje a zábaly na namožené svaly

Do České republiky přichází nová značka sportovních olejů a zábalů vhodná pro rekreační i profesionální sportovce. Jejich produkty kladou důraz na nejvyšší kvalitu zpracování a až 97% složek přírodního původu. Řeč je o italské značce BeC natura. Vybrané esenciální oleje, přírodní extrakty, vitamíny, minerální soli, neustálý laboratorní výzkum a tým složený z odborných konzultantů, zdravotníků a zdravotního...
Proč svaly po cvičení bolí? Sportovní olej uleví.

Proč svaly po cvičení bolí? Sportovní olej uleví.

Sportovní přípravky Bec Natura pro snížení bolesti svalů po fyzické aktivitě pro zlepšení svalového výkonu.
Pístovický cyklokapr: Consulta jako jeden ze sponzorů akce

Pístovický cyklokapr: Consulta jako jeden ze sponzorů akce

Pístovický cyklokapr svým nezaměnitelným jménem získal velkou popularitu v místní cyklistické komunitě. Závod je unikátní zapojením cyklistů všech úrovní a dovedností, kdy cílem je především oslava sportu, zdravého životního stylu a možnosti, jak cyklistiku přiblížit široké veřejnosti.Naše společnost Consulta se stala jedním ze sponzorů akce.
Co je to dermotonizující olej a k čemu se používá?

Co je to dermotonizující olej a k čemu se používá?

Dermotonizující olej druh masážního oleje, které se používá pro zlepšení stavu pokožky. Obvykle se skládá z rostlinných a esenciálních olejů, které pomáhají zlepšovat pružnost, pevnost a texturu pokožky. Dermotonizující oleje jsou velmi oblíbené zejména mezi sportovci, protože napomáhají regeneraci po náročné fyzické aktivitě.