Moderační karty - kruhy Ø14 cm, 500 ks, růžové | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Moderační karty - kruhy Ø14 cm, 500 ks, růžové

Moderační karty - kruhy Ø14 cm, balení - sada 500 ks, růžové

Kód: LEG-7253309
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Poslední 2 ks

Zboží odešleme: úterý 16.7.2024i

Cena s DPH 434
Kč bez DPH 358,68
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Moderační karty - kruhy Ø14 cm, balení - sada 500 ks, růžové

Moderační karty - přidání a zvýraznění připomínek je jednodušší, než kdy dřív

Moderační karty jsou barevné kartičky různých velikostí a tvarů, které jsou vyrobeny z recyklovatelného papíru. Na moderační tabuli nebo flipchart, které jsou pro ně přímo stvořeny, se připevňují špendlíkem nebo magnetkami. Ale pohodlně je využijete i jakkoliv jinak dle vaší fantazie nebo se nechte inspirovat našimi tipy na konci tohoto popisu.

Díky jejich malé velikosti se vejdou do kapsy, a je jednoduché je kamkoli přenést, nebo je mít stále přehledně setříděné na stole. Moderační karty firmy Legamaster vám pomohou k lepší orientaci a utřídění myšlenek na moderační tabuli.

Vybrat si u nás můžete z následujících barevných variant:

  • zelené
  • růžové
  • žluté
  • modré
  • bílé
  • mix barev (kombinace výše uvedených)

A několika kreativních tvarů::

Každé balení obsahuje 20, 100, 250 nebo 500 kusů.

K moderačním kartám patří také bezpochyby moderační papír (hnědý nebo bílý), díky kterému se v plánování pracovních setkání neztratíte. Nápaditost a rozmanitost svých prezentací můžete dále doplňovat moderačními kartami se symboly a kartami ve stylu poker.

K čemu jsou moderační karty určeny?

Moderační karty od firmy Legamaster rozšíří uživateli obzor ve využití poznámek. Jsou ideálním pomocníkem pro snadné přiložení a zvýraznění připomínek. Různé druhy karet naleznou využití v kancelářích s moderačními tabulemi nebo nástěnkami, kde mohou zaměstnanci podat zpětnou vazbu ohledně blížícího se konce projektu či se jen podělit o své zážitky z víkendového teambuildingu.

Z nudných prezentací se stane působivá naučná přednáška, když ji doplníte barevnými popisky, nadpisy, upozorněními a myšlenkami.

Rádi byste dali svému týmu vědět o blížícím se firemním meetingu, ale nevíte, kde jej uspořádat? Nechte myslet zaměstnance, nabídněte jim moderační karty ať si sami určí, kde by se jim meeting líbil.

Máte více zaměstnanců a potřebujete je přesouvat na jiná místa? Jednoduchým a přehledným řešením jsou právě moderační karty.

  • V účetních a personalistických firmách budou vítanými pomocníky
  • Najdou si také své místo ve školství, kde učitel může studentům jednoduchým napsáním fyzikálního vzorce zpříjemnit a zjednodušit studium
  • Ve zdravotnictví může lékař operativně doplňovat nové výsledky vyšetření pacienta

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
FSCi
ano