Legamaster: produkty ohleduplné k lidem i k přírodě | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Legamaster: produkty ohleduplné k lidem i k přírodě

Legamaster: produkty ohleduplné k lidem i k přírodě

Autor: Kalenda Michal Datum: 16.6. 2022

Společnost Legamaster věří v hodnoty lidských práv, udržitelného rozvoje a ochrany přírodního prostředí. Jdeme příkladem v oblastech firemní odpovědnosti i odpovědnosti jedince. Vysoké nároky klademe nejen na sebe, ale také na naše dodavatele. Odmítáme spolupráci s obchodními partnery, kteří nesplňují náš náročný etický kodex. Jako firma bojujeme proti jakékoli diskriminaci a porušování lidských práv, včetně dětské práce. Své hospodářské cíle formulujeme vždy v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje. Naše produkty jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů a pomocí šetrných postupů nezatěžujících životní prostředí.

Začínáme u sebe: pracujeme efektivně a úsporně

Videokonference

Nezanedbatelná část nákladů každé velké firmy připadá na cestovní výdaje. Společnost Legamaster šetří finance i životní prostředí používáním videokonferenčního systému. Díky upřednostnění videohovorů před osobními schůzemi uspoříme čas zaměstnanců i pohonné hmoty, a tím také snižujeme emise škodlivých plynů do ovzduší.

Úspora papíru

Práce v kanceláři s sebou přináší obvykle velkou spotřebu papíru. Společnost Legamaster používá výhradně ekologický recyklovaný papír, čímž omezuje vyčerpávání přírodních zdrojů. Naši zaměstnanci tisknou pouze to, co nezbytně potřebují, a důsledně využívají oboustranný tisk. Díky tomuto opatření neplýtváme papírem. Kdykoliv je to možné, pracujeme s digitálními místo papírovými kopiemi. Ostatně i náš katalog je k dispozici online, jeho tištěná verze je pak na papíře s lesní certifikací FSC.

Přidejte se k nám: používejte naše eko výrobky

Šetrné materiály a postupy

Společnost Legamaster při vývoji svých výrobků klade důraz na šetrné materiály a postupy. Ekologické chování naší firmy potvrzuje udělený certifikát ISO 14001. Jsme držiteli řady dalších osvědčení dokládajících, že systematicky dodržujeme předpisy v oblasti ochrany životního prostředí, včetně norem OEEZ, REACH, RoHs a DMF. Některé naše výrobky mají svá vlastní ekologická osvědčení, například papírové bloky pro flipcharty Legamaster nesou osvědčení Paper by Nature.

Recyklace a opakované použití

Využívání recyklovatelných materiálů je pro společnost Legamaster prioritou. Naše keramické tabule mají plochu z povrstvené oceli šetrné vůči přírodě, jejich hliníkové rámy a všechny plastové části jsou stoprocentně recyklovatelné. Životní prostředí nezatíží ani fólie Magic-Chart, které lze rovněž beze zbytku recyklovat. Mnoho našich výrobků umožňuje opakované použití, dokonce včetně popisovačů, které obsahují vyměnitelnou inkoustovou náplň.


Související články

Certifikát Ecolabel pro bílé tabule Legamaster

Certifikát Ecolabel pro bílé tabule Legamaster

Není vám jedno, jak se vyrábí produkty, které kupujete? Moc nás potěšilo, že bílé tabule Legamaster Premium plus a Professional, které distribuujeme do České republiky, získaly mezinárodně uznávanou certifikaci Ecolabel.Co to znamená, že mají tabule certifikaci Ecolabel?Znamená to, že celý výrobní cyklus tabulí – tedy od těžby surovin pro výrobu, distribuci i likvidaci je nastaven s maximálním...
CSRD: co to je a bude se v roce 2024 týkat i vás?

CSRD: co to je a bude se v roce 2024 týkat i vás?

CSRD pochází z prvních písmen anglického Corporate Sustainability Reporting Directive, v České republice volně přeloženo jako Směrnice o podávání zpráv o udržitelnosti podniků.
Společenská odpovědnost společnosti Consulta

Společenská odpovědnost společnosti Consulta

V naší společnosti Consulta sdílíme principy společenské odpovědnosti a udržitelného podnikání. Proto i naši nabídku a řešení směřujeme k podpoře ekologicky smýšlejících společností, které nabízí trvale udržitelné řešení. Věříme, že naše volba ovlivňuje směr, jakým se svět ubírá, a jsme hrdí na to, že to zahrnuje spolupráci s partnery, kteří ctí stejné hodnoty.
Displeje EVOLVE a One Percent for the Planet

Displeje EVOLVE a One Percent for the Planet

One Percent for the Planet (Jedno procento pro planetu) je mezinárodní organizace, která vznikla v roce 2001 na březích řeky Madison, když se dva dlouholetí přátelé a úspěšní podnikatelé vydali na rybářský výlet. Uvědomili si na něm, že jsou odpovědni za životní prostředí a zavázali se věnovat 1% svých tržeb (nikoliv zisku) ekologických organizacím a aktivně podporovat ochranu a obnovu životních p...
Jak zvýšit zaujetí publika? Vizualizujte. Jeden obraz je víc než sto slov.

Jak zvýšit zaujetí publika? Vizualizujte. Jeden obraz je víc než sto slov.

Pozornost posluchačů je omezená a času máte málo. Hledáte způsoby, jak jako zaujmout publikum rychle a účinně?
Psychologie publika: jak reagovat na nepříjemné dotazy z publika

Psychologie publika: jak reagovat na nepříjemné dotazy z publika

Prezentovat svoje myšlenky před publikem může být docela zábavná zkušenost, ale nejeden lektor ví, že prezentování je i o nepříjemných zážitcích, které dokážou přidělat nejednu vrásku na čele. Otázka z publika, na kterou neznáte odpověď, agresivní či posměšný komentář, nebo neustále rušící člověk. Setkal se s tím asi každý lektor, ale umíme na tyto situace adekvátně reagovat?