Úvod Vybavení pro kanceláře Tabule Keramické tabule Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

Doprava zdarma

Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá
Cena 7 740 Kč 6 396 Kč bez DPH
Běžná cena 8 360 Kč 6 909 Kč bez DPH
Ušetříte 620 Kč
 ks
Dostupnost Obvykle do 14 dnů i
Kód produktu LEG-7100073

Detailní popis Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

Keramická magnetická tabule nejvyšší řady PROFESSIONAL v rozměrech 120x150 cm. Tato keramická tabule je nejkvalitnější keramická magnetické tabule v naší nabídce. Je určena pro každodenní užívání a díky kvalitě zpracování je téměř nezničitelná.

Čím se liší řada PROFESSIONAL od ostatních (Economy+, Universal+ a Premium+)?

 • Na rozdíl od ostatních keramických tabulí je lehčí a jako jediná jde díky speciálnímu rámu připevnit na stojan nebo kolejnicový systém.
 • liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra (viz fotografie)

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster PROFESSIONAL

 • způsobem uchycení. Montáž keramické tabule PROFESSIONAL se provádí přes plastové držáky, do kterých se keramická tabule vloží a zajistí. Tento způsob dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Řady ECONOMY+ a UNIVERSAL+ se montují přes plastové rohy, které se následně překryjí krytkou. Způsob montáže přes plastové rohy vyžaduje větší přesnost a zručnost. Přesný způsob montáže popisuje obrázkový manuál, který si u většiny našich tabulí můžete stáhnout a prozkoumat ještě před nákupem. (nedá se sem dát nějaký vysvětlující obrázek?)
 • dobou záruky na povrch. Řada PROFESSIONAL má povrch prémiové kvality (má vyšší odolnost a ještě delší trvanlivost) a záruku 25 let na povrch. U řad ECONOMY+ a UNIVERSAL+ je záruka na povrch 10 let.

Co znamená, že je tabule keramická?

Povrch keramických tabulí je vypalován při 800°C a díky tomuto postupu jsou keramické tabule odolné proti mechanickému (poškrábání) i chemickému poškození. Kvalita zpracování povrchu tabule může v praxi například znamenat, že i když na tabuli bude dlouhou dobu napsaný text, nebude problém ho i za delší čas smazat. Levnějšími variantami mohou být tabule lakované. Jejich povrch vzniká emailovým nástřikem na plech tabule. Nemůžeme říci, že by byli nekvalitní, stále svou kvalitou vysoce převyšují tabule z běžné obchodní sítě a nespecializovaných prodejen. Ale doporučujeme je tam, kde se předpokládají maximálně 3 mazací cykly tabule denně.

Popis tabule PROFESSIONAL

Keramická tabule PROFESSIONAL je opatřena hliníkovým rámem, který je v rozích spojen světle šedými spojkami z plastu. Píše se na ni za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Uchycení tabule na stěnu se provádí přes plastové držáky, do kterých se keramická tabule vloží a zajistí. Tento způsob dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy u každého produktu předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Součástí tabule je také odkládací lišta (v délce jako je nejkratší strana tabule). Tato lišta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů.

Magnetická keramická tabule PROFESSIONAL pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabulí.

Díky kvalitnímu zpracování je údržba tabule snadná. Hezky se maže a fixy se nerozmazávají, jak se stává u nekvalitních tabulí z běžné obchodní sítě. Doporučujeme na tabule používat originální popisovače . Právě ty zaručí snadnost údržby, syté barvy a dlouhou výdrž. Kvalitní popisovače vydrží déle a jejich na první pohled prvotní vyšší pořizovací cena se brzy vrátí.

Hlavní výhody keramické magnetické tabule PROFESSIONAL

 • Nejluxusnější řada keramických tabulí
 • Prémiový keramický povrch, který snese každodenní vysokou zátěž
 • Záruka 25 let na povrch tabule
 • Možnost umístit ji na stojan nebo kolejnicový systém
 • Snadno se maže a čistí
 • Vhodná pro reprezentativní prostory
 • Je lehká
 • Popisovač na tabuli je součástí balení

Tabule se dodává s montážní sadou na zeď a odkládací lištou na popisovače v délce nejkratší strany tabule. Hmotnost tabule: 9 kg/m2.

instalacni-navod Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

Technické parametry
Šířka 150 cm
Výška 120 cm
Povrch Keramický
Barva povrchu Bílá
Designová řada PROFESSIONAL
Záruční podmínky
Záruka 24 měs.
Záruka na povrch 25 roky

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Příslušenství Keramická tabule 120x150 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

20. červenec 2021
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

19. červenec 2021
V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.

Archiv novinek