Dodávka vybavení interiéru | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Dodání a instalace interiérového vybavení památkově chráněné budovy v Českém Brodě

Autor: Kalenda Michal Datum: 26.4. 2024

Vizualizace učebny chemie

S hrdostí Vám prezentujeme referenci z projektu dodání a instalace interiérového vybavení do památkově chráněné budovy příspěvkové organizace města CVIK v Českém Brodě.

Projekt: Interiérové vybavení, čp. 1 Český Brod

Zadavatel: město Český Brod

Datum dokončení: únor 2024

Popis projektu:

Společnost Consulta vyhrála výběrové řízení na dodáním a instalací kompletního interiérového vybavení do historické budovy v centru Českého Brodu. Naším cílem bylo vytvořit funkční a esteticky příjemné prostředí, které by respektovalo historický charakter budovy a zároveň splňovalo požadavky klienta.

Spolupráce s klientem:

Spolupráce s klientem probíhala bezproblémově a v příjemné atmosféře. Během celého projektu jsme se zadavatelem úzce komunikovali a aktivně jsme zohledňovali jeho požadavky a přání. Díky otevřené komunikaci a vzájemné důvěře se nám podařilo dosáhnout vynikajícího výsledku.

Výsledek projektu:

Dodané vybavení splňuje nejvyšší standardy kvality a funkčnosti. Zároveň citlivě doplňuje historický charakter budovy a vytváří příjemné a reprezentativní pracovní prostředí. Zadavetel je s výsledkem projektu nadmíru spokojen a my jsme hrdí na to, že jsme se podíleli na tomto jedinečném projektu.

Doporučení:

Společnost Consulta realizuje dodání a instalaci interiérového vybavení. Nabízíme komplexní služby od návrhu a výběru vybavení až po jeho instalaci a servis. Disponujeme zkušeným týmem a širokou nabídkou produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Kontaktní informace:

 V případě zájmu nám zavolejte na číslo 517 356 635 nebo nám napište email: obchod consulta.cz

Děkujeme za Vaši důvěru.

Consulta - Váš partner pro interiérové vybaven


Související články

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.
Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

V našem projektu jsme vytvořili novou ředitelnu pro Základní školu Ivanovice. Vkusnou, profesionální s maximálním důrazem pro komfort v práci.