ESSENCE 150x100 cm, keramická bezrámová tabule | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

ESSENCE 150x100 cm, keramická bezrámová tabule

Keramická bezrámová tabule ESSENCE se zaoblenými rohy. Tabule ESSENCE je magnetická a píše se na ni mazacím fixem. Tato tabule patří k jedněm z nejluxusnějších tabulí v naší nabídce. Jako jediná má zakulacené rohy a vkusný štítek s logem holandské firmy Legamaster.

Kód: LEG-7107083
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem 6-10 ks

Zboží odešleme: pondělí 15.7.2024i

Cena s DPH 12 036
Kč bez DPH 9 947,11
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Keramická bezrámová tabule ESSENCE se zaoblenými rohy. Tabule ESSENCE je magnetická a píše se na ni mazacím fixem. Tato tabule patří k jedněm z nejluxusnějších tabulí v naší nabídce. Jako jediná má zakulacené rohy a vkusný štítek s logem holandské firmy Legamaster.

Rádi vám představíme všechny její výhody.

Tabule ESSENCE je keramická: to znamená nejodolnější povrch

Odolné povrch proti poškrábání

Magnetická tabule ESSENCE má keramický povrch. Keramické tabule mohou na první pohled vypadat jako lakované tabule, rozdíl ale poznáte, až je začnete používat. Keramické tabule snesou mnohem větší zatížení. Keramické tabule se vypalují za vysokých teplot (kolem 800 stupňů celsia) a mají vysokou mechanickou i chemickou odolnost. Keramické tabule se pro tyto své vlastnosti skvěle hodí do místností s velkým zatížením, jako jsou školy, zasedací místnosti, coworkingová centra apod. Záruka na povrch tabule je totiž neuvěřitelných 25 let!

Snadná montáž tabule ESSENCE: zvládne ji i jeden člověk

Nikdo nemá rád složité montování a měření přesné na setiny milimetru. Tato tabule proto přichází s přichycením na zeď pomocí lišt. Součástí balení jsou lišty, které přišroubujete na zeď dle přiloženého manuálu. Tabuli na tyto lišty jednoduše zavěsíte. Montáž proto zvládne i jeden člověk (není třeba, aby mu tabuli někdo přidržoval). Systém lišt je tolerantní k drobným nepřesnostem během vrtání a tabule na nich jde drobně posouvat. Návod na montáž si můžete již teď stáhnout dole na této stránce.

Tabule Essence skvěle padne do moderního interiéru

Z tabule ESSENCE můžete udělat chytrou zeď

Elektronický flipchart smartmarker

Dnešní doba přeje digitalizaci. Není problém udělat z vaší tabule ESSENCE chytrou tabuli. Podívejte se na eBeam Smartmaker, díky němu můžete vše, co napíšete na tabuli v reálném čase převádět do elektronické podoby. Stačí, když fixu, kterou píšete, vložíte do speciálního obalu, na tabuli připevníte magnetem malé zařízení (nazývané fazolka) a eBeam Smartmarker každý váš tah zaznamená a převede do elektronické podoby. Nejlepší je, že všechny vaše tahy mohou i přímo on-line sledovat vaši kolegové třeba na druhém konci světa (funkce streamování v reálném čase).

Chcete se podívat na další možnosti bezrámových tabulí?

Zejména pokud potřebujete vytvořit opravdu velkou bezrámovou psací plochu, podívejte se na kolekci SPACE-UP. Kolekce SPACE-UP má tři produktové řady, všechny jsou bezrámové, magnetické, popisovatelné mazacím fixem a doslova nekonečné

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Tento typ tabule je skvělý do moderních prostor, protože nemá rušivý rámeček a je tak možné poskládat nekonečně velkou psací plochu. Najde místo v kanceláři, jednací místnosti nebo ve škole.", říká obchodní zástupkyně Marta, která se prodejem tabulí zabývá již déle než 20 let.

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti tabule
Šířka
100 cm
Výška
150 cm
Povrch
Keramický
Barva povrchu
Bílá
Certifikace
FSCi
ano
e3i
ano
Záruka
Záruka
24 měs.
Záruka na povrch
25 roky
Ostatní
Designová řada
ESSENCE
Speciální funkce
Odolný keramický magnetický povrch
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Související produkty