ERBAL Vůně do pračky s vůní KASMIRI - 200 ml | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

ERBAL Vůně do pračky s vůní KASMIRI - 200 ml

Vůně do pračky ERBAL vytvoří z Vašeho domova útulné, klidné a příjemné místo a provoní ho vůní KASMIRI. Vůně výrazně prodlouží pocit z čestvého prádla a zanechá ho na dlouhou dobu krásně voňavé. Objem 200 ml.

Kód: LH490034
Výrobce: ERBAL
Dostupnost:
Skladem více než 10 ks

Zboží odešleme: pondělí 17.6.2024i

Cena s DPH 399
Kč bez DPH 329,75
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Vůně do pračky ERBAL vytvoří z Vašeho domova útulné, klidné a příjemné místo a provoní ho vůní KASMIRI. Vůně výrazně prodlouží pocit z čestvého prádla a zanechá ho na dlouhou dobu krásně voňavé. Objem 200 ml.

ERBAL Vůně do pračky s vůní KASMIRI - 200 ml

Nová řada vůní do interiérů ERBAL v sobě snoubí jednoduchost a harmonii. Jedinečné přírodní přísady vytvoří z Vašeho domova útulné, klidné a příjemné místo. Doplnili jsme tedy řadu i o úžasnou vůni do pračky, pro ještě voňavější prádlo.

KASMIRI parfém na prádlo pro použití v pračce, který promění jednoduchý akt praní prádla v jedinečný smyslový zážitek. Intenzivní tóny galbana, smyslnost ambry a obklopující sladkost vanilky  učiní z vašeho prádla skutečný požitek pro smysly.

KONCENTROVANÝ PRODUKT, PŘED POUŽITÍM PROTŘEPAT.

ZPŮSOB POUŽITÍ: V PRAČCE nalijte 1-2 uzávěry přípravku do přihrádky pračky určené pro poslední máchání, v závislosti na intenzitě parfému, kterou chcete získat. Doporučujeme 1 víčko produktu na 4-5 kg prádla. RUČNÍ PRANÍ přidejte 1 víčko přípravku na každých 5-7 litrů vody na poslední máchání. Použijte ochranné rukavice. VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY: Produkt a obal zlikvidujte v souladu s místními, regionálními, národními a mezinárodními předpisy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice a chraňte si oči/obličej. Pokud se potřebujete poradit s lékařem, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Vyvarujte se vdechování výparů. PŘI KONTAKTU S OČIMA: několik minut důkladně vyplachujte. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Důkladně omyjte mýdlem a vodou. V případě podráždění kůže nebo vyrážky vyhledejte lékaře. SLOŽENÍ (Reg. 648/2004/EC): 30 % a více: Parfém, další složky: Hexyl cinnamal, Alpha Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Linalool, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol. 

V tanci, který šeptá milostný příběh, si lze představit hřejivou a aromatickou symfonii, která něžně zahaluje naše smysly. Svěží a zelený úvod galbana a bergamotu ustupuje květinovému a ovocnému srdci s jasmínem a konvalinkou. Konečně, spodní tóny vytvářejí teplý a příjemný základ, vyvažující sladkost, zemitost a dřevitost.

SVRCHNÍ TÓNY: Galbanum, Bergamott

STŘEDOVÉ TÓNY: jasmín, konvalinka

SPODNÍ TÓNY: vanilka, kůže, pačuli, ambra, cedrové dřevo

Složení a charakteristika vůně KASMIRI: teplá, aromatická, opojná vůně.

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
ERBAL
Kolekce vůní
ERBAL
Vůně
KASMIRI
Objem/množství
200 ml
Typ vůně
ambrová, citrusová, sladká, květinová
Provedení
Vůně do pračky
Délka provoněníi
-

Související produkty