Dotykový displej 75'', 2 křídla na pylonech | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Dotykový displej 75'', 2 křídla na pylonech

Nejmodernější interaktivní dotykový LCD displej s úhlopříčkou 75" a rozlišením 4K, určený do kmenových i odborných učeben. Vysoká kvalita obrazu, pylonový zvedací systém a 2 přídavná křídla jsou hlavní přednosti tohoto řešení.

Kód: LEG-ETX75PY02
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem 6-10 ks

Zboží odešleme: úterý 16.4.2024i

Cena s DPH 103 419
Kč bez DPH 85 470,25
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Nejmodernější interaktivní dotykový LCD displej s úhlopříčkou 75" a rozlišením 4K, určený do kmenových i odborných učeben. Vysoká kvalita obrazu, pylonový zvedací systém a 2 přídavná křídla jsou hlavní přednosti tohoto řešení.

LCD displeje jsou světovým trendem ve školství. Získávají své nezastupitelné místo při výuce a postupně nahrazují jejich předchůdce interaktivní tabule. Dotykové LCD displeje si mezi učiteli okamžitě získávají své věrné příznivce. Proč? Jsou intuitivní, jejich ovládání je všem důvěrně známé (nebo minimálně každému, kdo má chytrý telefon) a výuka se dostává na úplně nový technologický rozměr.

Sestava LCD s křídly na pylonech

Toto řešení obsahuje:

  • Dotykový LCD displej 75" s rozlišením 4K

  • Dvě bílá, keramická křídla pro popis za sucha stíratelnými popisovači

  • Hliníkové pylony s velkým rozsahem

  • Sada 3 ks dotykových per

Srdcem třídy bude displej!


Je to přesně tak, srdcem učebny se stane displej. Displej doslova našlapaný moderními technologiemi. Vestavěný počítač se známým systémem Android umožní použití bez připojeného PC. Displej je vlastně něco jako obrovský tablet. Díky aplikaci Airserver umí i bezdrátový přenos obrazu z mobilního telefonu, tabletu i počítače, a to z něj dělá správného parťáka pro vaši výuku. Vše co máte v telefonu teď můžou vidět i děti ve třídě.

LCD displej na pylonech
Více foto v našich referencích

V displeji jsou už předinstalované i některé šikovné aplikace, které umožní využít displej třeba jako digitální psací plochu. Displej pak rozpozná psaní jednotlivými pery mazání dlaní. A nejen to, vše, co na displej napíšete si můžete průběžně ukládat a kdykoliv se vrátit zpět nebo obsah výuky jednoduše uložit, vytisknout nebo nasdílet dětem. Další oblíbené aplikace nebo hry si samozřejmě doinstalujete z online App Store Legamaster, kde jich na vás čeká několik tisíc.


Pracujte s displejem v oblíbených programech

Můžete tak přidat aplikaci pro prohlížení PowerPointových prezentací, dokumentů z Wordu nebo Excelu a samozřejmě také PDF. Prostě paráda, nemusíte nosit počítač, stačí USB "fleška" v kapse.


Krycí sklo displeje je kalené, odolné a má antireflexní úpravu. Nechybí výkonné reproduktory 45W, které v pohodě ozvučí i velkou učebnu, bezdrátové připojení WiFi nebo třeba možnost doplnění o senzor pohybu či videokonferenční kameru pro případ, kdy chcete výuku nasdílet třeba někomu kdo musí být doma.


Klíčové vlastnosti LCD displejů Legamaster ETX


LCD displeje Legamaster řady ETX jsou nejmodernější zařízení, které si můžete do školy pořídit. Jsou o několik generací dál než interaktivní tabule nebo předražené dotykové interaktivní projektory. Na rozdíl od jiných displejů na trhu umožňují displeje Legamaster montáž na skrytý zvedací systém, na pylonový zvedací systém, na mobilní stojan, a hlavně lze přidat dvě nebo čtyři bílá křídla. Z chytrého displeje tak uděláte opravdu srdce vaší moderní učebny a spolehlivě tak nahradíte klasickou školní tabuli. Určitě se podívejte na naše video, kde vám Vendy displej představí.

Zdá se vám displej příliš velký nebo nechcete 2 křídla, ale čtyři, nebo hledáte displej na skrytém zvedacím systému. Chcete displej přímo na zeď? Všechny tyhle varianty nabízíme také, stačí se podívat do kategorie DOTYKOVÉ LCD DISPLEJE PRO ŠKOLY  a hned budete mít na výběr přesně to co hledáte.

Pokud i tak nenajdete co hledáte tak nám zavolejte na telefon 517 356 635. Je možné, že pro vás řešení máme, jen ho ještě nemáme tady. Některá řešení instalací nejsou úplně standardní, ale snažíme se vyjít vstříc jak je to jen možné.

Bílá, magnetická keramická křídla


Křídla u displeje oceníte, když displej právě nepoužíváte. Můžete je zavřít a máte rázem k dispozici psací plochu o šířce skoro 2 metry! Samozřejmě pokud je displej zapnutý a křídla otevřená, tak je jejich vnitřní plocha rovněž připravená na psaní. Povrch křídel tvoří kvalitní dvouvrstvá keramika a je na ni záruka 25 let!

Displej se 2 mi křídly

Pylonový zvedací systém


Pylonový zvedací systém - pojezd má velký rozsah a umožní nastavit displej s křídly do takové výšky do jaké právě potřebujete. Úplně dolů proto když s displejem pracují malé děti nahoru když potřebujete, aby všichni perfektně viděli nebo aby byl displej z dosahu dětí. Pojezd je opravdu tichý a je perfektně zpracovanýZáruka na zvedací systém je 2 roky.

Instalace a záruka


Záruka na místě instalace

Celou sestavu si od nás můžete koupit jako stavebnici a my vám zdarma pošleme všechny části pěkně zabalené. Na pomoc s instalací doporučujeme přizvat zručného technika, který ví jak na to. Nabízíme samozřejmě dodávku včetně instalace, kterou provedou naši vyškolení technici. Vše profesionálně nainstalují a zapojí. Vy nemusíte tedy nikoho hledat, a navíc máte v takovém případě záruku na místě instalace, a to je věc k nezaplacení. Každá část má jinou dílku záruky, tak jak je uvedeno zde:

  • Displej - záruka 5 let
  • Křídla - záruka 2 roky a na povrch křídel 25 let
  • Zvedací systém - záruka 2 roky

Cenu instalace vám rádi sdělíme po uvedení místa, kde se bude montáž provádět, případně pár dalších informací spojených s instalací. Součástí naší instalace jsou například vysoce kvalitní kabely, které jsou pro tyto moderní displeje nutností, především HDMI kabel, který je certifikovaný na obraz 4k / 60 Hz, aktivní USB kabely atd. Obecně se v případě LCD displejů na zvedacích systémech pohybuje kolem 9 tisíc Kč bez DPH. Na požádání Vám rádi zpracujeme podrobnou kalkulaci instalace, kabeláže i dopravy.

Jak naše instalace vypadají se můžete podívat v NAŠICH REFERENCÍCH.

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Dotykové LCD displeje jsou v současnosti nejlepším řešením do kmenových i odborných učeben. Mají perfektní kvalitu obrazu za všech světelných podmínek.", říká naše obchodní zástupkyně Venda, která má na starost zákazníky ze školství.

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
Úhlopříčka
75" palců
Šířka otevřená
cca. 350 cm
Počet křídel
2 otočná
Provedení křídel
Obě strany bílé
Zvedací stojan
Pylony
Šířka
171 cm
Výška
100 cm
Rozlišení
4K - 3840x2160
Jas
450 cd/m2
Kontrast
1200:1/10000:1
Multidotyk
32 počet dotyků
Speciální funkce
Android 11
RAM / Úložiště
8GB / 64GB

Příslušenství a doplňky