BOARD-UP whiteboard 75x50 cm | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

BOARD-UP 75x50 cm, lakovaná bezrámová tabule

Lakovaná bezrámová tabule BOARD-UP. Tabule BOARD-UP je magnetická a píše se na ni mazacím fixem. Tato tabule pochází z revoluční kolekce SPACE-UP holandské firmy Legamaster. Rádi vám představíme všechny její výhody.

Kód: LEG-7106350
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Poslední 1 ks

Zboží odešleme: úterý 16.7.2024i

Cena s DPH 2 988
Kč bez DPH 2 469,42
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Lakovaná bezrámová tabule BOARD-UP. Tabule BOARD-UP je magnetická a píše se na ni mazacím fixem. Tato tabule pochází z revoluční kolekce SPACE-UP holandské firmy Legamaster. Rádi vám představíme všechny její výhody.

BOARD-UP nabízí neomezenou psací plochu

Tabule BOARD-UP nemá rám, díky tomu nejenže vypadá skvěle na pohled, ale navíc může fungovat na principu stavebnice. Tuto tabuli můžete používat buď samostatně, anebo ji doplňovat o další díly z řady BOARD-UP a přikládáním k sobě tvořit nekonečnou psací plochu, přesně podle vašich potřeb. Tak velkou, jak budete chtít, ve tvaru jaký se vám bude nejvíce líbit.

Bezrámová tabule se perfektně hodí do moderních interiérů

BOARD-UP se připevňuje na zeď na magnety: snadné a rychlé

Nikdo nemá rád složité montování a měření přesné na setiny milimetru. Tato tabule proto přichází s revolučním přichycením na zeď pomocí magnetů. Součástí balení jsou čtyři velmi silné magnety, které přišroubujete na zeď dle přiloženého manuálu. Tabuli na tyto silné magnety jednoduše připevníte. Tento mechanismus je skvělý i pro případ, že byste se v budoucnu rozhodli rozšířit vaši tabuli o další z řady BOARD-UP, nebudete muset nic převrtávat, jednoduše tabuli na magnetech posunete. Návod na montáž si můžete již teď stáhnout dole na této stránce.

Tabule Board-up

Tabule je lakovaná: to znamená nejlepší poměr cena/výkon

Magnetická tabule BOARD-UP má lakovaný povrch. Lakovaný povrch vzniká emailovým nástřikem na plech a následným vypálením při teplotě 250 stupňů celsia. Tento povrch snese značnou zátěž (asi 3 mazací cykly denně). Pokud byste hledali tabuli pro větší vytížení (škola, zasedací místnosti), doporučujeme vybírat z keramických bezrámových tabulí (řada ESSENCE nebo WALL-UP), které snesou v podstatě jakoukoliv zátěž. Keramické tabule jsou už ale také násobně dražší. Proto pokud hledáte tabuli, na kterou budete psát a mazat zhruba 3 krát denně, bude pro vás lakovaná tabule naprosto ideální díky skvělému poměru cena/výkon.

Z tabule BOARD-UP můžete udělat chytrou zeď

Elektronický flipchart smartmarker

Dnešní doba přeje digitalizaci. Není problém udělat z vaší tabule BOARD-UP chytrou tabuli. Podívejte se na eBeam Smartmaker, díky němu můžete vše, co napíšete na tabuli v reálném čase převádět do elektronické podoby. Stačí, když fixu, kterou píšete – vložíte do speciálního obalu, na tabuli připevníte magnetem malé zařízení (nazývané fazolka) a eBeam Smartmarker každý váš tah zaznamená a převede do elektronické podoby. Nejlepší je, že všechny vaše tahy mohou i přímo on-line sledovat vaši kolegové třeba na druhém konci světa (funkce streamování v reálném čase).

Chcete vytvořit opravdu velkou psací plochu?

Pokud je vašim snem mít opravdu velkou psací plochu, podívejte se na celou kolekci SPACE-UP (ze které pochází tato tabule BOARD-UP). Kolekce SPACE-UP má tři produktové řady, všechny jsou bezrámové, magnetické, popisovatelné mazacím fixem a doslova nekonečné.

BOARD-UP jde doplnit o stylové akustické panely

Kolekce bezrámových tabulí BOARD-UP má oproti jiným tabulím ještě další skvělou výhodu, existuje k ní vkusná řada akustických panelů na zeď. Akustický panel na pohled působí jako moderní látková nástěnka, která se rozměry a zpracováním hodí k řadě magnetických tabulí BOARD-UP. Tyto akustické panely plní současně více funkcí. Je možné je využívat jako nástěnku (připevňovat na ni dokumenty pomocí špendlíků), jsou příjemné na pohled (zútulňují interiér) a hlavně pohlcují nežádoucí hluk a šum. Díky použití speciálních materiálů výrazně zlepšují akustiku místnosti (třída absorpce zvuku C). Kombinací bezrámové nástěnky BOARD-UP a akustického panelu získáte skvěle funkční pracovní plochu, která bude navíc vylepšovat akustiku v místnosti.

Kombinací tabulí Board-UP a akustických nástěnek vytvoříte zajímavou plochu

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Tento typ tabule je skvělý do moderních prostor, protože nemá rušivý rámeček a je tak možné poskládat nekonečně velkou psací plochu. Najde místo v kanceláři, jednací místnosti nebo ve škole.", říká obchodní zástupkyně Marta, která se prodejem tabulí zabývá již déle než 20 let.

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti tabule
Šířka
50 cm
Výška
75 cm
Povrch
Lakovaný
Barva povrchu
Bílá
Certifikace
FSCi
ano
Záruka
Záruka
24 měs.
Záruka na povrch
10 roky
Ostatní
Designová řada
BOARD-UP
Speciální funkce
Moderní designová bezrámová tabule
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky