3D vizualizace kabinetu fyziky a matematiky: Moderní a útulný prostor pro učení | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

3D vizualizace kabinetu odborné výuky

Autor: Pospíšil Vlastimil Datum: 3.5. 2024

Kabinet fyziky a matematiky: Moderní a útulný prostor pro učení

Hledáte inspiraci pro vybavení kabinetu fyziky a matematiky? Podívejte se na náš zdařilý projekt, který zahrnuje:

  • Funkční a ergonomický nábytek: Kabinet je rozdělen do několika částí s inteligentním využitím prostoru. Nechybí pracovní místa pro pedagogy s magnetickými tabulemi pro poznámky a dostatečné soukromí.
  • Moderní jednací prostor: Pro konzultace se studenty nebo jejich rodiči je k dispozici útulný jednací prostor s moderním nábytkem a magnetickou tabulí. Prosklená dělicí stěna zajišťuje soukromí a umožňuje průchod denního světla.
  • Praktické skříně: Podél celé stěny se táhne sestava skříní s inovativním otevíráním dveří do stran, které umožňuje uskladnění i objemných předmětů.
  • Vestavěná kuchyňka: Pro pohodlí pedagogů je k dispozici kuchyňka s vestavěnou lednicí, dřezem a prostorem pro kávovar a mikrovlnnou troubu.

Možnosti spolupráce:

  • 3D vizualizace: Nabízíme podrobnou 3D vizualizaci kabinetu s popisem realizace, položkovým rozpočtem a návrhem použitých technologií.
  • Komplexní realizace: Zajistíme kompletní realizaci projektu od návrhu až po finální montáž.

Neváhejte nás kontaktovat:

Telefon: 517 356 635 Email:obchod@consulta.cz

Vytvořte pro své  učitele fyziky a matematiky moderní a inspirativní prostředí, které podpoří jejich učení a zájem o tyto předměty!


Fotogalerie

Související články

Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Barevné tabule: netradiční nápady pro moderní prostory

Většina z nás si tabule a nástěnky spojuje s klasickou bílou, zelenou nebo černou barvou. Je čas na změnu. Barvy totiž mají neuvěřitelnou moc ovlivňovat naši náladu, kreativitu i produktivitu. Pojďte se s námi podívat na nejnovější trendy tabulí pro kanceláře.
Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.
Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

Případová studie: nová ředitelna v Základní škole Ivanovice

V našem projektu jsme vytvořili novou ředitelnu pro Základní školu Ivanovice. Vkusnou, profesionální s maximálním důrazem pro komfort v práci.
Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

Nejlevnější dotykové LCD displeje - nebezpečný risk!

„Je levný LCD displej nejlepší?“ „nebo má v sobě nízká cena nějaký háček?“ Už babičky říkaly: „laciný, dvakrát placený“. A věřte, že ani u dotykových LCD displejů tomu není jinak. Hledáte skvěle fungující dotykový LCD displej za rozumnou cenu? Co by měl váš LCD displej splňovat, jakou má mít záruku a co si ohlídat, abyste při reklamaci nemuseli displej sami demontovat?...
ROBOTIS DREAM II: aneb jak využít robota ve výuce?

ROBOTIS DREAM II: aneb jak využít robota ve výuce?

ROBOTIS DREAM II se skládá z  pěti výukových stavebnic . Základ robotické stavebnice tvoří startovací sada Robotis Dream II úrovně I . Následují další řady (označené 2, 3, 4 a 5), kterými můžete postupně vašeho robota rozšiřovat a učit se s ním další a další kousky a výuku tak přizpůsobovat žákům od nejnižších tříd až po vyšší ročníky základních škol, nejvyšší level lze ale bez potíží...
Národní plán obnovy: jak se mohou školy připravit?

Národní plán obnovy: jak se mohou školy připravit?

Tipy na dovybavení MŠ, ZŠ, SŠ a Gymnázií o pomůcky z Národního plánu obnovy.