Tipy na dárek pro ženu | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Tipy na dárek pro ženu

Autor: Šilerová Andrea

Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit ženu? Ať už je to vaše dcera, sestra, manželka anebo maminka, všechny ženy mají podobné potřeby, co se týče péče o tělo.

Parfémované tělové spreje

Ženy chtějí být voňavé a svěží po celý den. Parfémovaný tělový sprej v jejich oblíbené vůni jim bude dělat radost každý den. Tělový sprej je sice mírnější forma parfému, ale používá se na různé části těla stejně jako deodorant. Aplikuje se přímo na tělo, nikoliv na oblečení. Nejen, že krásně voní, ale také je to cenově dostupnější varianta pro každodenní použití oproti drahým parfémům. Vyberte si z mnoha vůní, jako je hibiscus, bergamot, magnolia, pink peony či neodolatelná rose. Všechny parfémované tělové spreje jsou prodávány v lahvičkách s designovým obalem.

Tělové krémy

Pořízením krému nikdy neuděláte chybu! Kvalitní tělové mléko dokáže zázraky se šupinatou, dehydrovanou pokožkou, která působí drsně a vypadá neatraktivně. Tělové krémy působí obzvláště dobře na ruce a nohy, ale lze jej aplikovat po celém těle. Pro krásný vzhled pokožky je potřeba pravidelná hydratace, čehož si je každá žena vědoma. Tělovým krémem potěšíte, jak svou drahou polovičku, tak i sestru či kamarádku. V naší nabídce naleznete i zeštíhlující zpevňující krémy.

Přípravky do koupele

Dopřát si koupel či horkou sprchu je zaslouženým relaxem po celém dni. Vyberte si z široké nabídky luxusních produktů od italské značky Locherber či Rudy Profumi. Všechny sprchové gely a pěny do koupele jsou příjemně voňavé. Set produktů ve stejném designu a v jedné vůni je skvělý dárkem. Vybrat si můžete z květinových, orientálních, ovocných či dřevitých vůní. Přípravky obsahují vyživující a hydratační složení, které prospěje každé pokožce.