Odkládací magnetický držák na popisovače s houbičkou | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Odkládací magnetický držák na popisovače s houbičkou

Řešíte, kam na vaší tabuli dát fixy, aby byly stále po ruce a jak snadno a rychle tabuli mazat? Odkládací magnetický držák s houbičkou řeší oba dva vaše problémy současně. Je vyroben z kvalitního materiálu, skvěle vypadá a bude vám perfektně sloužit po dlouhé roky.

Kód: LEG-7122500
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem více než 10 ks

Zboží odešleme: pondělí 27.5.2024i

Cena s DPH 683
Kč bez DPH 564,46
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Řešíte, kam na vaší tabuli dát fixy, aby byly stále po ruce a jak snadno a rychle tabuli mazat? Odkládací magnetický držák s houbičkou řeší oba dva vaše problémy současně. Je vyroben z kvalitního materiálu, skvěle vypadá a bude vám perfektně sloužit po dlouhé roky.

Hlavní přednosti odkládacího magnetického držáku na popisovače s houbičkou:

Držák popisovačů a houbička v jednom

  • 2v1 uschová popisovače a zároveň slouží k odkládání stěrky
  • Díky magnetům jsou pohodlně připevněny na tabuli, jsou tak stále "po ruce"
  • Zajímavý elegantní trojúhelníkový vzhled držáku
  • Se stěrkou skvěle smažete tabuli a vaše ruce zůstanou čisté
  • Snadno vyměníte čistící polštářky ke stěrce
  • Stěrka nezanechává rozmazané "šmouhy" na tabuli

Sada se skládá ze dvou částí. Z magnetického držáku ("kontejneru") a magnetické stěrky. Do "kontejneru" se vkládají popisovače (budete je tak mít stále po ruce připevněné přímo na tabuli) a magnetická stěrka slouží pro snadné stírání textu z tabule.

Fakt, že jsou obě části magnetické, znamená, že mohou sami o sobě být připevněné přímo na tabuli (stěrka zvlášť, kontejner zvlášť) anebo mohou být na tabuli i složené jako "set" (stěrka může tvořit víko kontejneru). Takto složené působí uklizeným a čistým dojmem a vaše kancelář bude vypadat skvěle. A až budete na tabuli zase psát, stačí set rozdělat a mít vše potřebné okamžitě připravené k použití.

Magnetický držák (kontejner) má silný magnet, který udrží až 8 ks popisovačů (TZ1, TZ100) spolu s víkem (stěrkou). Do tohoto "kontejneru" lze umístit téměř jakékoliv popisovače (nejsou součásti balení).

Tělo stěrky je vyrobeno z pevného černého plastu o rozměrech 17 x 7 cm. Jak bylo řečeno výše, stěrka je opatřena silným magnetem. Díky tomu můžete mít stěrku samostatně připevněnou na vaší tabuli. Během stírání díky magnetu lehce klouže po povrchu tabule a přináší vysoký uživatelský komfort (bez špinavých rukou).

Čistící část stěrky je opatřena výměnnými papíry ze 100% viskózy. Tato viskóza se vyznačuje především svou absorpční vlastností a skvělou odolností bez třepení. Díky těmto vlastnostem setře i ty nejnáročnější skvrny od popisovačů, a také se nemusíte bát o poškrábání své tabule při pravidelném mazání. Polštářky snadno kloužou po povrchu a nechávají tabuli krásně čistou a bez "šmouh".

Výměna polštářku je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Stačí z boku plastové stěrky vysunout střed a po celém jeho obvodu je přilnutý polštářek, který se vymění za nový. Po výměně se střed zasune opět do těla stěrky.

Díky opravdu silnému magnetu je tato sada určena velmi vhodná pro:

Parametry produktu

Záruka
Záruka
24 měs.
Ostatní
Barva
Tmavě šedá
Materiál
Plast
Provedení
Držák popisovačů
Speciální funkce
Houbička je součástí balení
Účel použití
Magnetická tabule
Výrobce
Legamaster

Související produkty


Příslušenství a doplňky