Čistící vlhčené hadříky TZ 66, 100 pieces | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Čistící vlhčené hadříky TZ 66, 100 pieces

Plastová tuba obsahuje 100 kusů čistících vlhčených hadříků z viskózy, které jsou jednorázové. Po odtržení ubrousku je automaticky připraven další.

Kód: LEG-7121400
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem 6-10 ks

Zboží odešleme: pondělí 27.5.2024i

Cena s DPH 300
Kč bez DPH 247,93
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Plastová tuba obsahuje 100 kusů čistících vlhčených hadříků z viskózy, které jsou jednorázové. Po odtržení ubrousku je automaticky připraven další.

Hlavní přednosti čistících vlhčených hadříků:

Čistící ubrousky na tabule

  • Setře i ty nejnáročnější skvrny a nezanechává "šmouhy" od popisovačů
  • Jemná k povrchu tabule (zajistíte dlouhou životnost vaší tabuli)
  • Vlhčené v alkoholovém roztoku, nepotřebujete další čistící prostředky
  • Vhodné řešení pro školitele

Elegantní bílé tabule s magnetickým povrchem jsou v dnešní době běžnou součástí mnoha kanceláří, učeben, jednacích místností i dalších pracovišť. Ať už se na nich objeví jakýkoliv brilantní obsah velmi brzy jej nahradí jiný. Čistící vlhčené hadříky od holandské firmy Legamaster jsou proto nepostradatelným příslušenstvím.

Viskóza se vyznačuje především svou absorpční vlastností a skvělou odolností bez třepení. Díky tomu, že jsou ubrousky bez "chloupků" a povrchově vlhčené aktivní látkou v alkoholovém roztoku setřou i ty nejnáročnější skvrny od popisovačů, a nemusíte se bát o poškrábání své tabule při pravidelném mazání. Ubrousek snadno kloužou po povrchu a nechává tabuli krásně čistou a bez "šmouh".

Ubrousky TZ 66 jsou vhodné zejména pro ty, kteří často vyráží na školení, workshopy, brainstormingová sezení či jiné příležitosti. Zkrátka ven z pohodlí své kanceláře a nechtějí se spoléhat na vybavení konferenčních síní. Vlastní fixy a čistící hadříky vám ušetří spoustu nepříjemných momentů a jsou perfektní "pojistkou".

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster

Související produkty