Locherber Milano | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu
Locherber Milano

Jako jedni z mála v České republice vám přinášíme možnost prohlédnout si produkty exkluzivní značky Locherber Milano na vlastní oči. Stačí vyplnit on-line formulář, zvolit datum a den a naše bytová specialistka se bude věnovat jen vám. Pojďte prožít Locherber Milano všemi smysly. 

Proč chtít Locherber Milano? 

Locherber Milano si neklade malé cíle. Jeho motto zní „savior vivre“. Neboli umět žít. Žít zdvořile, noblesně, s grácií si užívat radostí života a světa. „Savoir vivre“ znamená být ten, v jehož přítomnosti chce být každý znovu a znovu. 

Stejně tak se Locherber Milano stane vaším tichým společníkem, který vás na každém kroku bude obklopovat kapkou luxusu a umění. Umění žít.

Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových vůní. Všechny produkty z nabídky Locherber pochází 100% z okruhu 100 km od města Milán. Tato značka je symbolem nejen luxusu, ale i odvahy a odhodlání udržet naživu řemeslo a řemeslný talent. Značka má už více než 40letou historii. Skleněné flakony vytváří ti nejlepší benátští skláři. Flakony jsou ručně malované a uzávěry lahví tvoří umělci. Vonné esence vybírají italští parfémáři výhradně přírodního původu.

Řemeslné zpracování produktů Locherber Milano

Locherber Milano Venetiae

V nabídce produktů naleznete ručně malované skleněné lahve. Umělci je záměrně tvoří tak, aby flakony v různé situaci různě odrážely světlo a tvořily tak silný estetický zážitek.

Produktové řady mají různé typy zátek, které jsou opravdovým uměleckým dílem. Vždy je využito prvotřídních přírodních materiálů, jako jsou žakárové tkaniny nebo ušlechtilé dřevo.

Tyto výtvory bezesporu přesahují běžný koncept bytových vůní. Jsou to doslova umělecká díla, která svým pojetím představují úplně nový pohled na koncept vůní. Locherber Milano svým konceptem chce přinést do bydlení šestí smysl, jakousi archaickou sílu umění, která rozvíjí jiskrnost života v každém z nás.

Proč potřebujeme umění?

Locherber Milano difuzéry jako umění  Jsme obklopeni spoustou věcí a všechny nutně působí na naši psychiku a prožívání. Představte si, že se obklopíte sladkostmi a jinými pochutinami. Pravděpodobně na ně budete mít stále chuť a vaše psychika bude svádět těžký boj jim odolat. Stejně na naše prožívání, jen v pozitivním smyslu, působí umění. Přítomnost uměleckých děl dělá člověka lepším, dává nám emoční zázemí pro rozvoj našeho vnímání, citlivosti, je přímým protipólem dominantně racionálního světa. Estetično poskytuje prostor pro harmonii, lidskost, rozvoj člověka a jeho uvědomění si vyšších, sebepřesahujících principů.

V našem sortimentu najdete: