Korková nástěnka UNITE 90x120 cm | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Korková nástěnka UNITE 90x120 cm

Moderní korková nástěnka z řady UNITE v elegantním hliníkovém rámu s plastovými rožky. Je možné ji instalovat vertikálně i horizontálně, součástí balení je montážní sada.

Kód: LEG-7143154
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Poslední 3 ks

Zboží odešleme: pondělí 26.2.2024i

Cena s DPH 1 750
Kč bez DPH 1 446,28
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Moderní korková nástěnka z řady UNITE v elegantním hliníkovém rámu s plastovými rožky. Je možné ji instalovat vertikálně i horizontálně, součástí balení je montážní sada.

Korková nástěnka je v odolném hliníkovém rámu, který je v rozích spojen speciálními rohovými spojkami. A právě těmito spojkami se tabule upevňuje na zeď (ve 4 rozích). Typ nástěnky UNITE je bez zadní kovové stěny (tabule tedy není magnetická). 

Tato nástěnka je vyráběna renomovanou Holandskou firmou Legamaster, je tedy zaručena jak kvalita zpracování, tak zdravotní nezávadnost. 

Proč a v jakých případech zvolit korkovou nástěnku?

Korek je oblíbený materiál pro své rozmanité použití. Je pružný, lehký, umí odolávat vysokým teplotám, je přírodní a zdravotně nezávadný. Korkovou nástěnku zná asi každý a je to léty prověřená klasika.

Korkové nástěnky mají pěkný přírodní vzhled, snadno se do ní zapíchne špendlík (zvládne to i školák a je proto vhodná například do dětských pokojů, školek a škol). Snadno se udržuje (nečistoty lze setřít z povrchu vlhkým hadříkem).

Jediný případ, kdy bychom vám korkovou nástěnku nedoporučili, je v případě velmi vysoké vytíženosti. Pokud hledáte nástěnku pro každodenní náročný provoz, zvolte raději z jiných variant. Vhodnou alternativou pro vás bude linokoková varianta (uchovává si všechny přednosti korkové nástěnky, ale bez potíží zvládne i náročný provoz). 

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti nástěnky
Designová řada
UNITE
Šířka
120 cm
Výška
90 cm
Povrch
Korkový
Barva povrchu
Korek
Záruka
Záruka
24 měs.
Ostatní
Speciální funkce
-
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky