Úvod Vybavení pro kanceláře Tabule Keramické tabule Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá

Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá

Doprava zdarma

Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá

Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá
Cena 1 371 Kč 1 133 Kč bez DPH
Běžná cena 1 485 Kč 1 227 Kč bez DPH
Ušetříte 114 Kč
 ks
Dostupnost Obvykle do 14 dnů i
Kód produktu LEG-7101033

Detailní popis Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá

Vyšší řada keramických magnetických tabulí tzv. PREMIUM+ v rozměrech 30x45 cm. Keramické tabule jsou nejkvalitnější magnetické tabule na trhu. Jsou určeny pro každodenní užívání a díky kvalitě zpracování jsou téměř nezničitelné. Povrch keramických tabulí je vypalován při 800

Řada PREMIUM+ se od ostatních řad keramických tabulí v naší nabídce (Economy+, Universal+ a Professional) liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra (viz fotografie), způsobem uchycení a dobou záruky na povrch. Řada PREMIUM+ má také na rozdíl od levnějších řad ECONOMY A UNIVERSAL povrch prémiové kvality (má vyšší odolnost, a ještě delší trvanlivost: záruka 25 let na povrch).

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster PROFESSIONAL

Montáž keramické tabule PREMIUM+ (stejně jako řady PROFESSIONAL) se provádí přes plastové držáky, do kterých se keramická tabule vloží a zajistí. Tento způsob dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Řady ECONOMY+ a UNIVERSAL+ se montují přes plastové rohy, které se následně překryjí krytkou. Způsob montáže přes plastové rohy vyžaduje větší přesnost a zručnost. Přesný způsob montáže popisuje obrázkový manuál, který si u většiny našich tabulí můžete stáhnout a prozkoumat ještě před nákupem.

Záruka na povrch keramických magnetických tabulí PREMIUM+ je 25 let. Stejnou záruku poskytuje výrobce i na řadu PROFESSIONAL, u řad ECONOMY+ a UNIVERSAL+ je záruka na povrch 10 let.

Keramickou tabuli PREMIUM+ doporučujeme všem, kteří oceňují kvalitní materiály, profesionální zpracování a reprezentativnost. Keramické tabule PREMIUM+ jsou oblíbené do míst s vysokým zatížením a každodenním provozem (školící centra, kanceláře, coworkingová centra apod.). Kvalitou tato tabule nesrovnatelně převyšuje tabule z běžné obchodní sítě a hobby marketů.

Magnetická keramická tabule PREMIUM+ pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabulí.

Popis tabule PREMIUM+

Keramická tabule PREMIUM+ je opatřena hliníkovým rámem, který je v rozích spojen bílými plastovými spojkami. Píše se na ni za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Uchycení tabule na stěnu se provádí přes plastové držáky, do kterých se keramická tabule vloží a zajistí. Tento způsob dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy u každého produktu předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Součástí tabule je také odkládací lišta (dlouhá 20 cm). Ta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů.

Díky kvalitnímu zpracování je údržba tabule snadná. Hezky se maže a fixy se nerozmazávají, jak se stává u nekvalitních tabulí z běžné obchodní sítě. Doporučujeme na tabule používat originální popisovače . Právě ty zaručí snadnost údržby, syté barvy a dlouhou výdrž. Kvalitní popisovače vydrží déle a jejich na první pohled prvotní vyšší pořizovací cena se brzy vrátí.

Hlavní výhody keramické magnetické tabule PREMIUM+

  • Prémiový keramický povrch, který snese každodenní vysokou zátěž
  • Záruka 25 let na povrch tabule
  • Snadno se maže a čistí
  • Řada PREMIUM+ je druhou nejvyšší řadou v sekci nejkvalitnějších keramických magnetických tabulí
  • Vhodná pro reprezentativní prostory

Keramické tabule PREMIUM+ nabízíme v těchto rozměrech:

30x45 cm
45x60 cm
60x90 cm
75x100 cm
90x120 cm
120x120 cm
100x150 cm
90x180 cm
120x150 cm
100x200 cm
120x180 cm
120x200 cm
120x240 cm

Tabule se dodává s montážní sadou na zeď a odkládací lištou na popisovače v délce 20 cm.

Hmotnost tabule: 13 kg/m2.

ke stažení Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá

Technické parametry
Šířka 45 cm
Výška 30 cm
Povrch Keramický
Barva povrchu Bílá
Designová řada PREMIUM
Záruční podmínky
Záruka 24 měs.
Záruka na povrch 25 roky

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Příslušenství Keramická tabule 30x45 cm, PREMIUM+, magnetická, bílá

RSSRSS

Novinky

My posíláme ihned, ale přepravní společnosti mohou mít zpoždění

25. listopad 2021
Přepravní společnosti mají už v tuto chvíli problém s včasným doručením některých zásilek. Může dojít ke zpoždění doručení o 1 – 3 dny. Doporučujeme raději objednat co nejdříve. Všechny vaše objednávky přijímáme a okamžitě odesíláme jako vždy, ale nedokážeme ovlivnit jejich včasné doručení. Děkujeme za pochopení.

Archiv novinek