Akustický panel řady WALL-UP, 119,5x200 cm, světle béžový | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Akustický panel řady WALL-UP, 119,5x200 cm, světle béžový

Akustický panel WALL-UP holandské firmy Legamaster s jednoduchou montáží na zeď. Tyto panely používají naši zákazníci nejčastěji v kancelářích, učebnách a přednáškových sálech pro zlepšení akustiky místnosti. Svoje využití mají panely ale i na recepcích, v čekárnách u lékařů, v restauracích a obecně dalších místech s větší koncentrací lidí. Zútulní interiér a hlavně pohltí nežádoucí ruch a šum.

Kód: LEG-7144212
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Obvykle do 3 týdnů
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 14 156
Kč bez DPH 11 699,17
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Akustický panel WALL-UP holandské firmy Legamaster s jednoduchou montáží na zeď. Tyto panely používají naši zákazníci nejčastěji v kancelářích, učebnách a přednáškových sálech pro zlepšení akustiky místnosti. Svoje využití mají panely ale i na recepcích, v čekárnách u lékařů, v restauracích a obecně dalších místech s větší koncentrací lidí. Zútulní interiér a hlavně pohltí nežádoucí ruch a šum.

  • Bezrámová akustická nástěnka pohlcující zvuk
  • Zlepšuje akustiku v místnosti díky materiálu pohlcujícímu hluk
  • Vysoce kvalitní povrchová úprava - protipožární tkanina
  • Protipožární třída B-S2, d0 podle EN 13501-1: 2007 + A1: 2009
  • 100% recyklovatelné, zvuk pohlcující PET jádro (20 mm)
  • Třída absorpce zvuku B
  • Koeficient redukce šumu (NRC) 0,85 podle ISO 354: 2003
  • Lze kombinovat s tabulemi řady WALL-UP
  • K dispozici ve dvou standardních barvách, šedé a béžové

Akustický panel může sloužit i jako nástěnka

Tento akustický panel na pohled působí jako moderní látková nástěnka a je dokonce možné ji tak i využívat (můžete na ni pomocí špendlíků připevňovat dokumenty). Panel je příjemný na pohled (zútulní interiér), ale hlavně pohltí nežádoucí hluk a šum v místnosti. Díky použití speciálních materiálů akustický panel výrazně zlepšuje akustiku místnosti (třída absorpce zvuku C). Snadno se montuje na zeď (montážní návod k tomuto produktu si můžete stáhnout dole pod tímto článkem). 

Může se kombinovat s magnetickou nástěnkou a tvořit tak zajímavou funkční plochu

Nejlepší řešení přichází při kolektivní práci. Pro velké nápady jsou potřeba velké plochy. A právě tuto potřebu firem a škol vyslyšela firma Legamaster. Přišla s naprosto inovativním řešením nekonečných psacích ploch. Systém se skládá z bezrámových tabulí, které je možné k sobě přikládat to jakéhokoliv tvaru a velikosti. Tyto akustické panely je možné kombinovat s tabulovou stavebnicí magnetických psacích ploch WALL-UP a tvořit vizuálně působivé plochy, které současně zlepší akustiku místnosti.

Skvělá kombinace akustické nástěnky a bílé tabule

V bytech lidé akustiku nevědomě zlepšují, v kancelářích na to zapomínají

Byli jste někdy v prázdném bytě? V prázdných stěnách se vaše slova odrážela, tvořila ozvěna a rozumět mluvenému slovu bylo složité. Museli jste se více soustředit a vaše mentální kapacita se brzy vyčerpala. Poté, co se do bytu daly koberce, záclony, závěsy, pohovka a další objekty pohlcující zvuk se vaše schopnost rozumět řeči stala zase snadnou a vaše vnitřní napětí spojené s hlukem se uvolnilo. V moderních budovách kanceláří, výukových center, ale třeba i nemocnic se bohužel na důležitý fenomén akustiky místnosti často zapomíná. Moderní prostory jsou plné velkých otevřených ploch a tvrdých hladkých povrchů. Zvukové vlny se odráží, tvoří ozvěnu a způsobují hluk, který působí negativně na psychiku člověka.

Rozbijte Lombardův efekt: bludný kruh zvyšování hlasitosti

Lombardův efekt popisuje jednoduchý fakt, a sice že pokud se nacházíme v hlučném prostředí, máme tendenci mluvit hlasitěji. Celý prostor se tak dostává do začarovaného kruhu postupně zvyšující se úrovně hluku, která vede k neklidu a podráždění lidí v místnosti. Zvláště negativní dopady může mít toto hlukové znečištění ve školních třídách, nemocnicích a kancelářích, tedy v místech, kde se lidé potřebují soustředit a očekává se od nich mentální výkon.

Dobrý vzduch, osvětlení, tepelné podmínky a dobrá akustika jsou základ dobrého výkonu

Kreativní profese, které se potřebují na svůj výkon soustředit a uplatit maximum svých schopností potřebují, aby pracovní prostředí stálo na 4 základních pilířích: čerstvý vzduch, kvalitní osvětlení, vyhovující tepelné podmínky a dobré akustické podmínky místnosti. Zvukové vlny, které se odráží od pevných povrchů vytváří ozvěnu, ale zvukové vlny, které zasáhnout akustický panel pohltí speciální vrstva. 

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
Šířka
200 cm
Výška
119.5 cm
Povrch
Textilní
Barva povrchu
Světle béžová
Designová řada
WALL-UP
Speciální funkce
Pohlcuje hluk, slouží jako nástěnka

Dokumenty k produktu ke stažení

Související produkty