Zařiďte si kancelář doma s náklady pár set korun | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Zařiďte si kancelář doma s náklady pár set korun

Zařiďte si kancelář doma s náklady pár set korun

Pracovat z domu chce dávku sebediscipliny. Nenechat se nikým a ničím rozptýlit a dbát na to, že současné dny nejsou prázdniny, ale klasické pracovní dny, jen s novou fazónou.

Ve spolupráci s odborníky jsme vytipovali 5 produktů, které pomohou zorganizovat vaši práci doma. Přičemž jsme kladli důraz na to, aby vybrané tipy byly finančně dostupnérychle k použití (a popřípadě po skončení nouzového stavu i snadno k odstranění).

1. Samodržící tabule: Magic-Chart

Megic-Chart drží na zdi, nábytku, okně nebo dveříchV době koronakrize výrazně vzrostla obliba této samodržící fólie. Využívají ji učitelé k distanční výuce, děti k domácímu vyučování a všichni ostatní, kteří potřebují svoje myšlenky vizualizovat, zapisovat a přitom nemají k dispozici doma tabuli. Fólie Magic-Chart tabuli v domácích podmínkách perfektně nahradí.

Jak Magic-Chart funguje?

Magic-Chart je folie, která okamžitě přilne na jakýkoliv druh povrchu (zeď, dveře, sklo…). Stačí odvinout jeden kus fólie (v balení je navinuto 25 kusů) a přiložit tuto fólii na vámi zvolené místo. Díky elektrostatickému náboji fólie kouzelně přilne a okamžitě na ni můžete začít psát fixou, která je součástí balení. Fólie jdou i několikrát přemisťovat z místa na místo (svou přilnavou schopnost by ztratila, pokud by se vám pod ni nachytal prach).

Na co ji využijete?

Všude tam, kde si potřebujete dělat náčrtky, psát poznámky, organizovat práci, vysvětlovat a mít dané věci stále na očích. Skvěle se hodí i pro organizaci chodu domácnosti (co, kdy, kdo). Jsou velmi oblíbené pro svoji nízkou pořizovací cenu, maximální flexibilitu (jdou okamžitě přidělat a okamžitě oddělat) a snadnost použití.

V jakých existuje variantách?

 2. Samodržící štítky: Magic-Chart Notes

Samodržící štítky drží na všem a bez lepidlaPreferujete systém lístečků s poznámkami a úkoly? Nadchnou vás Magic Chart Notes. Tyto samodržící štítky drží na naprosté většině povrchů (zeď, dveře, sklo…). Napište si na ně jakoukoliv poznámku nebo úkol pro vaše nejbližší a umístěte je tam, kde je budou mít stále na očích. Bez lepidla, bez magnetu, Magic-Chart Notes drží kouzelně  - jen tak, sami o sobě, díky elektrostatickému náboji.

Hlavní výhody samodržících štítků Magic-Chart Notes:

 • Drží sami na každém hladkém povrchu
 • Je možné je opakovaně přemisťovat a přesouvat
 • Jsou přepisovatelné
 • Součástí balení je fixa

Samodržící štítky máme v několika barevných provedeních i velikostech. Vyberte si podle vašeho vkusu ZDE.

3. Křídové popisovače

Rychlý tip a varianta, kam psát rychlé poznámky, když nemáte doma tabuli, je například zrcadlo nebo okno. Napište křídovým popisovačem dětem ráno na zrcadlo, co mají udělat (určitě to při čištění zubů nepřehlédnou), ženě na skleněný obklad na kuchyňské lince nechejte pěkný vzkaz a okna vyzdobte s dětmi jarním motivem.

Křídové popisovače volte vždy kvalitní, ty zaručí maximální kryvost (budou skvěle vidět i za denního světla), nebudou do ovzduší uvolňovat škodlivé látky a půjdou snadno mazat.

Křídové popisovačeKřídové popisovače můžete mít v těchto barvách

4. Magnetické tabule

Pokud se vám práce z domu zalíbila a je vysoká pravděpodobnost, že počet vašich home office dní se bude zvyšovat, doporučujeme pořídit si dlouhodobější řešení organizace práce. Dobré nápady vznikají tzv. „v analogu“, tedy tužka, papír (tedy ještě lépe tabule, fixa). Věděli jste, že Stebe Jobs byl velkým zastáncem analogové fáze při přípravě produktů? Traduje se, že se jednou postavil před tabuli a nakreslil mřížku 2 x 2. Vodorovně napsal: spotřebitelé a profesionální uživatelé, svisle napsal: přenosné a stolní. Tímto jednoduchým schématem začal příběh legendy. Proč vy byste měli dělat věci složitěji? Využijte vizualizaci, aby vám nedovolila rozplynout se v detailech.

Jakou tabuli do domácí kanceláře vybrat?

 • Určitě doporučujeme magnetickou tabuli (můžete si na ni kdykoliv připevnit jakýkoliv dokument, nebo třeba milý obrázek od vašeho dítěte).
 • Když už víte, že magnetickou, máte dále tyto možnosti:
  a.)     Lakované tabule
  Lakované tabule jsou cenově výhodné a běžné domácí užívání bez problémů vydrží (předpokládejme cca 3 mazací cykly denně).
  b.)    Keramické tabule
  Keramické tabule jsou skvělé svojí vysokou odolností (vhodné i do maximálně vytížených prostorů), jejich povrch je vypalovaný při 800 stupních Celsia a mají proto vysokou mechanickou
  i chemickou odolnost.
  c.)     Skleněné tabule
  Nádherné designové tabule, které budou ozdobou vašeho interiéru. Jejich povrch je skutečně ze skla a netradiční barevné i materiálové provedení z nich dělají kromě funkčního i designový prvek. Skvělá varianta do moderních bytových interiérů. 

5. Samolepící magnetická popisovatelná tabeta Wrap-up

Samolepící tapetaPoslední variantou, kterou vám pro vaši domácí kancelář můžeme představit je už skutečně dlouhodobé a vysoce stylové řešení. Pokud nechcete ve vaší domácnosti tabuli, zkuste se zamyslet nad samolepící tapetou. Drží na téměř jakémkoliv povrchu, je možné ji stříhat do různých tvarů (nebo v ní vystřihnout díry na vypínače či zásuvky). Je samolepící (takže žádné vrtání) a můžete ji tak doma nalepit v naprosto neomezeném prostoru a velikosti (jak velká popisovací plocha bude, záleží jen na vás).

Je velmi oblíbená i pro rodiny s dětmi a jako zajímavý a kreativní doplněk obývacích pokojů, kuchyní, chodeb i dětských pokojů.


3 bonusy do vaší domácí kanceláře, které potěší

 • Vůně do interiéru
  Krásná vůně snoubící se s krásným designem. Podívejte se na naši nabídku interiérových vůní, které vás ohromí příjemnou a nevtíravou vůní.
 • Káva
  Dobrá káva k dobré práci prostě patří. Znáte Mocaflor? Přívětivá svou cenou a ohromující svou chutí. Káva z malé pražírny k dostání v jako zrnková káva i jako kapsle pro kávovary Nespresso.
 • Dezinfekce
  Přihoďte si do vaší objednávky dezinfekci. Vše máme skladem a je to přesně ta drobnost, která se v současné době opravdu hodí.