Velká jednací místnost ve společnosti Edwards | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Velká jednací místnost ve společnosti Edwards

Velká jednací místnost ve společnosti Edwards

Velká jednací místnostVelká nadnárodní výrobní společnost, jakou je Edwards v Lutíně potřebuje pro jednání se zákazníky a partnerskými společnostmi zázemí, které odpovídá moderním trendům. Proto jsme jejich požadavek na rekonstrukci AV techniky v jednacích místnostech jsme vzali opravdu vážně. Na přání zákazníka jsme před vlastní realizací vytvořili také 3D vizualizaci, na které jsme si odladili finální podobu.

Původní a dnes již poněkud zastaralé řešení kdy projektor svítí na bílou tabuli jsme nahradili dotykovým interaktivním LCD displejem Legamaster ETX-8620 a protože i tak vyvstal požadavek na psaní na tabuli, jsme displej po obou stranách doplnili o bezrámové bílé keramické tabule Legamaster řady ESSENCE. Vznikl tak elegantní, ale vysoce funkční doplněk k displeji, který skvěle zapadá a neruší tak, jako klasické "školní" tabule s rámečkem.

Kabely k displeji jsou připojené přímo do jednacího stolu, ale kvůli flexibilitě a jednoduchosti připojení je využíván také bezdrátový systém přenosu obrazu a dotyku.


Fotogalerie