Úvod Fotogalerie - referenční projekty Firmy Velká jednací místnost ve společnosti Edwards

Velká jednací místnost ve společnosti Edwards

Velká jednací místnost

Velká nadnárodní výrobní společnost, jakou je Edwards v Lutíně potřebuje pro jednání se zákazníky a partnerskými společnostmi zázemí, které odpovídá moderním trendům. Proto jsme jejich požadavek na rekonstrukci AV techniky v jednacích místnostech jsme vzali opravdu vážně. Na přání zákazníka jsme před vlastní realizací vytvořili také 3D vizualizaci, na které jsme si odladili finální podobu.

Původní a dnes již poněkud zastaralé řešení kdy projektor svítí na bílou tabuli jsme nahradili dotykovým interaktivním LCD displejem Legamaster ETX-8620 a protože i tak vyvstal požadavek na psaní na tabuli, jsme displej po obou stranách doplnili o bezrámové bílé keramické tabule Legamaster řady ESSENCE. Vznikl tak elegantní, ale vysoce funkční doplněk k displeji, který skvěle zapadá a neruší tak, jako klasické "školní" tabule s rámečkem.

Kabely k displeji jsou připojené přímo do jednacího stolu, ale kvůli flexibilitě a jednoduchosti připojení je využíván také bezdrátový systém přenosu obrazu a dotyku.

Jednací místnost   Jednací místnost   Jednací místnost
Jednací místnost   Jednací místnost   Jednací místnost

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek