Výuková robotická stavebnice ROBOTIS DREAM II Level 2 | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Robotická stavebnice ROBOTIS DREAM II úroveň 2

ROBOTIS DREAM II úroveň 2 je robotická stavebnice, která rozšiřuje ROBOTIS DREAM II úrovně 1. Tuto stavebnici tedy můžete používat pouze v kombinaci s ROBOTIS DREAM II úrovně 1, nikoliv samostatně. Celý set ROBOTIS DREAM II má celkem 5 stavebnic, které mají 5 úrovní a liší se svou obtížností, a tak s dalšími stavebnicemi lze sestavit mnohem více robotů. Stavebnice je určena pro děti na prvním nebo druhém stupni základních škol. Pokud byste rádi první úroveň přeskočili a hned začali se stavěním robotů s chytrou programovací jednotkou, můžete začít se sadou Robotis DREAM II School set, která slučuje úroveň 2 a 3. Děti se naučí zábavnou formou stavbu a pohyb robota, blíže se seznámí s IR a mikrofonními senzory, naučí se principy rychlosti a pružnosti, zrychlení,

Kód: RO-9010037201
Výrobce: Robotis
Dostupnost:
Skladem 6-10 ks

Zboží odešleme: čtvrtek 30.5.2024i

Cena s DPH 4 248,31
Kč bez DPH 3 511
Koupit (ks):
Doprava zdarma
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

ROBOTIS DREAM II úroveň 2 je robotická stavebnice, která rozšiřuje ROBOTIS DREAM II úrovně 1. Tuto stavebnici tedy můžete používat pouze v kombinaci s ROBOTIS DREAM II úrovně 1, nikoliv samostatně. Celý set ROBOTIS DREAM II má celkem 5 stavebnic, které mají 5 úrovní a liší se svou obtížností, a tak s dalšími stavebnicemi lze sestavit mnohem více robotů. Stavebnice je určena pro děti na prvním nebo druhém stupni základních škol. Pokud byste rádi první úroveň přeskočili a hned začali se stavěním robotů s chytrou programovací jednotkou, můžete začít se sadou Robotis DREAM II School set, která slučuje úroveň 2 a 3. Děti se naučí zábavnou formou stavbu a pohyb robota, blíže se seznámí s IR a mikrofonními senzory, naučí se principy rychlosti a pružnosti, zrychlení, vznik energie a síly. Pro učitele jsou roboti skvělým nástrojem, jak děti interaktivní formou zasvětit do světa technologií a robotiky. 

Co se děti naučí?

Děti zábavnou formou pochopí vědeckou a fyzikální teorii při sestavování jednotlivých robotů. Seznámí se s robotickými pohyby a principy, jako je elasticita, rychlost a setrvačnost. Naučí se také, jak funguje snímání odráženého světla, šíření zvuku, úspora energie, náhlé zastavení a principy kráčející robotiky.

ROBOTIS ROBOTIS ROBOTISROBOTIS

ROBOTIS ROBOTIS ROBOTIS ROBOTIS

Podívejte se na naše video, kde se dozvíte více o stavebnici, co je obsahem jednotlivých úrovní a co si můžete z těchto stavebnic postavit. Celá série obsahuje 5 dílů, pomocí kterých můžete postavit minimálně 60 různých modelů / robotů a samozžejmě své vlastní.

Co obsahuje a jak funguje robotická stavebnice?

Stavebnice ROBOTIS DREAM II jsou určeny pro rané vzdělávání robotiky. Součástí balení je hrací plán neboli hřiště pro roboty, ve kterém pak sestavení roboti činí požadované úkoly. Dále v balení naleznete sáčky se stavebními dílky, krabičku se spojovacím materiálem a v této sadě nově také pneumatiky, a především dva motory, které slouží k pohonu. Součástí je programovací modul, který má předprogramováno 12 druhů programů pro 12 druhů robotů, které si lze dle návodu složit. Prostřednictvím aplikace R+ Task je možné si naprogramovat i své vlastní programy a rozpohybovat dle toho roboty.

Návod ke stavebnici je možné stáhnout v pdf formě, je velmi přehledný, plný barevných obrázků a jsou v něm detailně popsány jednotlivé kroky, které je potřeba při skládání učinit. Můžete si také sestavit své vlastní roboty a vymyslet tak vlastní naprosto originální projekty.

ROBOTIS DREAM II je sada stavebnic, které na sebe navazují a také zvyšují svou úroveň složitosti. To znamená, že sada ROBOTIS DREAM II úrovně 2 také vyžaduje sadu úrovně 1, aby byla rozšířena kompletní funkčnost.

Stavebnice samozřejmě obsahuje řadu dalších stavebních dílků, aby jste mohli postavit ještě více robotů. Podívejte se co vše je součástí setu.

ROBOTIS

Pokud chcete postavit a naprogramovat roboty pomocí více dílů a periferních zařízení, zakupte si ROBOTIS DREAM II úroveň 3.

Parametry produktu

Popis stavebnice
Věki
8+
Velikost dílkůi
6 mm
Počet lekcí / hodini
12 / 24
Počet dětí na stavebnicii
2
Programováníi
ano
Programovací SWi
SCRATCH, R+3Task
Programování nai
Mobil / Tablet / Počítač*
Možnost rozšířeníi
ano
Lze použít samostatněi
ne
Ostatní
Výrobce
Robotis
Záruka
24 měs.

Související produkty