Úvod Fotogalerie - referenční projekty Školy a školky Víceúčelová učebna rétoriky, psychologie a cizích jazyků.

Kompletní rekonstrukce víceučelové učebny

Víceúčelová učebna s dotykovým LCD a interaktivní tabulí.
Moderní víceúčelová učebna

Na SPŠ Dopravní v Praze jsme provedli rekonstrukci víceúčelové učebny, která sloužila pro výuku cizích jazyků, psychologie a rétoriky. Vzhledem ke stáří objektu, které sahá do 14. století byly návrh a výroba nábytku i stavební část velmi náročnou výzvou. I přesto jsme se úkolu zhostili a vytvořili příjemnou moderní učebnu, která bude opět sloužit svému účelu, ovšem s moderními technologiemi, které si zasloužila.

Mimo výrobu a instalaci nábytku na míru jsme provedli také výměnu podlahové krytiny, instalovali nový podhledový strop včetně osvětlení a nové elektroinstalace. V učebně je dále nový dotykový LCD displej Legamaster ETX-8620, kterému sekunduje dotyková interaktivní tabule eBoard Touch 93" s Full HD projektorem, umístěná na pódiu. Učebnu jsme také rozšířili o několik satelitních pracovních míst pro individuální práci studentů. Koncepce menších stolů a židlí umožňuje různé uspořádání pro různé účely využití učebny - třída, divadlo apod.

Ing. Josef Ineman 

"Plánovali jsme jednu, ale už máme od Consulty tři plně vybavené multifunkční učebny. Proč tři? Protože jedna nestačila. Výuka v nich je totiž na úplně jiné úrovni a těší se na ni dokonce i žáci.”

Říká pan Ing. Josef Ineman, ředitel VOŠ a SPŠ dopravní v Praze.

 

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

Moderní víceúčelová učebna    Moderní víceúčelová učebna    Moderní víceúčelová učebna

Moderní víceúčelová učebna    Moderní víceúčelová učebna    Moderní víceúčelová učebna

Moderní víceúčelová učebna    Moderní víceúčelová učebna

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek