Úvod Blog Poznejte sílu technologií ve škole

Poznejte sílu technologií ve škole

Je to tak

Většina škol v České republice nemá dostatečné digitální zázemí. Našim cílem je inovovat školní učebny a pomoci každému učiteli zvyknout si na technologie, jako na přirozenou součást výuky. Bez strachu a obav.

Co děláme?

Odstraňujeme digitální propast mezi žáky a učiteli. Navrhujeme moderní školní učebny pro 21. stolení od původního návrhu až po finální realizaci. Vyslechneme si vaše potřeby, navrhneme řešení pro vás na míru a pokud budete chtít, zrealizujeme pro vás učebnu na klíč.

 

Jak to děláme?

moderní učebna s počítači

Našim hlavním znakem je flexibilita, digitalizace a intuitivnost užívání. Učebny tvoříme ve spolupráci s bytovými architekty, psychology, lektory a učiteli. Když si to budete přát, vytvoříme digitální kreativní prostor, který se bude flexibilně měnit přesně podle aktuálních potřeb žáků a vyučujících. Zóny pro kooperaci, klidové zóny, neotřelý nábytek praktických tvarů. Moderní učebna přizpůsobena pro frontální, digitální i kombinovanou výuku.

Další ukázky naší práce nejdete v referenčních projektech.

Názor odborníka

Co doporučujeme?

Zastavte se u nás. Sídlíme ve Vyškově. Přímo před firmou máme možnost velkého a pohodlného parkování. Na vlastní kůži budete moci zažít rozdíl mezi klasickou třídou a třídou vybavenou pro 21. století. Uvidíte, že digitalizace výuky nemusí být pro učitele strašákem, ale novou příležitostí.

Stačí nám zavolat na číslo +420 517 356 635 (ve všední dny od 8:00 do 16:30) nebo napsat kdykoliv na e-mail: info@consulta.cz, společně vybereme vhodný termín a pak už se jen budeme těšit na vaši návštěvu.

TIP

Zkuste prototyp. Změňte jen jednu učebnu u vás ve škole a uvidíte, která ze tříd bude rázem ta nejoblíbenější. Učiteli i žáky. My víme, která to bude.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek