Pokladny nejsou zlo - dobrá EET pokladna byznys podporuje | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Pokladny nejsou zlo - dobrá EET pokladna byznys podporuje

Pokladny nejsou zlo - dobrá EET pokladna byznys podporuje

Nekomplikuje ho, jak by se v éře EET mohlo zdát

pokladnách se dnes obvykle mluví jen v souvislosti s EET. Podnikatelé si lámou hlavu, jakou kasu vybrat, aby vyhověli zákonné povinnosti. Ale pokladna není za trest, jak by se mohlo zdát. Nemá byznys ztěžovat, ale usnadňovat ho – což také dělá, a velmi dobře!  

 Když se řekne „EET“, každého hned napadne „pokladna“ (a bohužel to funguje i naopak). Jako kdyby snad byla vynalezena v souvislosti se záměrem evidovat tržby. Padl na ni odlesk čehosi nepříjemného, byrokraticky otravného, co je podnikatelům souzeno útrpně snášet. A to není fér, protože pokladna odjakživa podnikání organizuje a zjednodušuje (evidence tržeb je jen nepatrný zlomek toho, co má nyní na starosti). Pomineme-li prostou schopnost spočítat zákazníkovu útratu, její předchůdce, tedy počitadlo v podobě drátků s navlečenými kuličkami, jež bylo kdysi hlavním nástrojem obchodníků, má s moderní pokladnou společného asi tolik, jako embryo s hotovým člověkem.

 Aby pokladna v reálném provozu obstála, musí být pohotová, spolehlivá, odolná a uživatelsky jednoduchá. To platí obecně. Konkrétní výběr se ale odvíjí od charakteru prodejného prostředí. Kdybyste pořídili stejnou kasu pro stánek s hamburgery, hotelovou restauraci a třeba kadeřnictví, spokojený by nebyl nikdo.

 Která z následujících šikovných pomocnic vám padne do oka? Dodejme, že na EET jsou všechny připraveny a u žádné nebudete platit měsíční poplatky ani riskovat uložení dat u třetí strany.

● Přenosná EET pokladna, která vydrží


Dnes jste tady, zítra tam a pozítří někde úplně jinde. Máte plno práce se stěhováním stánku s občerstvením, taxikaříte nebo jako řemeslníci denně vynášíte do pátého patra bez výtahu spoustu materiálu – bodejť byste s sebou ještě vláčeli těžkou pokladnu. Vývojáři pokladny Conto Mobile mysleli přesně na takové podnikatele, jako jste vy: za příjemné peníze pořídíte balíček obsahující pokladní terminál i pokladní aplikaci.

Terminál z kvalitního plastu vám dobře padne do ruky, i když jste zrovna přerovnali hromadu cihel nebo nandali párky do rohlíků pro celou třídu, na displej dobře uvidíte i venku po setmění a nad konkrétním úkonem, který potřebujete udělat, nebudete muset hloubat, protože ovládání pokladny je intuitivní – včetně tisku účtenek.

Samotná aplikace zvládá různé druhy plateb, nabízí prodej korunou, slevy na položku i na účet, umí pracovat s platbami v režimu EET i mimo něj. Prodeje se ukládají přímo v databázi v pokladně, přístup k nim máte jen vy, a to i offline.

● EET do mobilu, spolehlivá aplikace na EET


Máte pár klientů do měsíce a minimální příjmy? Bylo by nesmyslné utrácet v takovém případě za opravdovou kasu. Naprosto vystačíte s pokladní aplikací Conto Mobile, která si dobře rozumí s telefonem i tabletem se systémem Android.

Intuitivní ovládání Conto Mobile je samozřejmostí, přičemž můžete účet jednoduše editovat gesty. Prodáváte buď zadáním částky, nebo pomocí nastavené položky (počet nastavitelných položek je neomezený). K aplikaci si lze dokoupit tiskárnu pro tisk účtenek, ale obejdete se i bez ní – účtenky je možné posílat po domluvě se zákazníkem elektronicky e-mailem. Pro případ potřeby vyhledat některou z vydaných účtenek je k dispozici jejich kompletní databáze.

Pro případ, že byste snad měli nějaké pochybnosti o důvěryhodnosti aplikace, vězte, že ji vyvinul tým solidních a šikovných českých programátorů, žádní šílenci z garáže. Vaše data jsou v aplikaci v bezpečí. Ostatně Conto Mobile si před zakoupením licence můžete zdarma vyzkoušet, aplikace je ke stažení v obchodě Google Play.

● Tlačítková EET pokladna, oblíbená mezi živnostníky


Jestli máte malý obchůdek, provozujete bar nebo bistro, nabízíte nějakou službu, tahle pokladna se vám bude líbit. Není malá ani velká, je jako váš byznys, prostě tak akorát.

Míváte při práci ušpiněné ruce? Ani jednomu z dvaačtyřiceti tlačítek pokladny QMP 18 to vadit nebude. Na rozdíl od dotykového displeje nejsou na nečistotu tolik háklivá (krom toho ovládání tlačítky uvítají i někteří uživatelé s čistýma rukama, třeba ti konzervativnější a hůř vidící). Ale nenechte se mýlit – pokladna QMP 18 není žádná vykopávka. Pracuje díky modernímu, spolehlivému softwaru a také její klávesnice je plně programovatelná. Umí všechno, co obchodník vašeho formátu potřebuje, a ještě něco navíc.

Oba displeje (pro obsluhu i zákazníka) jsou podsvícené, součástí pokladny je termotiskárna se snadným vkládáním papíru. Dodejme, že v ceně je i EET box který zajistí komunikaci se servery finanční správy.