Ohromit prezentací? Máme 5 tipů na neotřelé vybavení | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Ohromit prezentací? Máme 5 tipů na neotřelé vybavení

Ohromit prezentací? Máme 5 tipů na neotřelé vybavení

Datum: 20.1. 2021

Zkoukli jste všechny přednášky na TEDu, Cialdiniho a Arielyho citujete na potkání a teď přemýšlíte, jak vašim přednáškám a brainstormingovým setkáním s kolegy dodat „šťávu“? Máme 5 skvělých tipů pro všechny začínající freelancery, studenty a všechny ty, kteří chtějí s minimálními náklady vykouzlit ohromující kreativní zázemí: profesionální a účelné.


1.       MagicChart: samolepící nástěnka

Fólie, které díky elektrostatickému náboji drží na jakémkoliv povrchu a jde na ně psát fixoMagic chart flipchart v prosklené kancelařiu (součást balíčku). Jsou lehké (můžete si je vzít všude s sebou), drží kdekoliv (zeď, dveře, sklo, zrcadlo, dlaždičky …), po skončení prezentace nebo brainstormingu si je můžete zase smotat a vzít domů (a žádná myšlenka se neztratí). Nemusíte nikde nic vrtat ani lepit. Po jejich odstranění nezůstává žádná nečistota. MagicChart působí profesionálně, kde jsme je ukázali, tam vzbudily pozdvižení. Folie MagicChart mají délku 20 m (každých 80 cm jsou perforované pro snadné odtržení) a široké jsou 60 cm. Můžete je mít v černé, bílé, čtverečkovanétransparentní barvě.

  • skvělé řešení pro všechna místa, kde nemůžete (anebo nechcete) nic vrtat (např. koleje)
  •  vezměte si je tam, kde jste „hosté“ např. do coworkingových center
  • udělejte si sezení třeba i venku, stačí najít vhodnou rovnou plochu

2.       Magic notes: samolepící fólie, které ohromí barvami

Magic notes popisovatelné štítky drží bez lepidlaZamilujete si je na první pohled. Folie, ale tentok rát malébarevné.  Perfektně drží na každém povrchu a opět – jsou popisovatelné fixou (součást balení). Úžasně doplní MagicChart nástěnku, ale využijete je i samostatně. Máme je vyzkoušené třeba u vysokoškolských studentských projektů a skvěle se nám osvědčilo následující: každý mohl na lístečky psát nápady a lepit je všude kolem sebe (klidně anonymně). Tyto papírky se pak dávaly do shluků, přesouvaly, přelepovaly a třídily, dokud nápad nebyl dokonalý. Magic notes jsou navíc přepisovatelné, takže nemůžete udělat chybu. Svoje využití najdou ale třeba i jako směrovky, označení cesty na konferencích: vaší kreativitě se meze nekladou. Vybrat si můžete čtvercových 10 x 10 cm nebo obdélníkových 10 x 20 cm a několika barevných variantách.

3.       Skleněné tabule mají styl

skleněné tabule v kanceláříchTaky vám při slově „tabule“ naskakuje husí kůže? Vybaví se vám škola, rozvířená křída a spolužák přejíždějící nehtem po tabuli? Cítili jsme to podobně a řekli jsme – ne. Pracovní prostředí má být osobité a příjemné. A proto vám představujeme skleněné magnetické tabule. Mají styl a přitom plní svůj účel (zápis poznámek, magnetická nástěnka). Jsou elegantním a moderním doplňkem. A můžete je mít v bílé, modré, červené nebo černé barvě. A zvykněte si, že budete návštěvám odpovídat: „ne, fakt to není monitor, to nástěnka a je fakt super.“

4.       Magnetické pásky pro nemagnetické věci

Nebojte, nechceme vám nabízet magnetické zdravotní náramky. Tady se jedná o záležitost pro všechny hračičky a kancelářské „fajšmekry“. Věděli jste, že existuje samolepící magnetická páska? Z jedné strany samolepící – z druhé magnetická a nevěřili byste, kolik to udělá parády. Je dlouhá 3 metry, 1,5 mm silná a využití je čistě na vás. Tentokrát si „doporučení“ necháme raději pro sebe, ale věřte, že jsme s ní zažili spoustu legrace a že by vás překvapilo, co všechno se tak dostalo na nástěnku. A humor a odlehčené prostředí – i to do kanceláře patří J

5.       Zrnková káva: srdce kanceláře

Prozradíme vám něco, co možná tušíte, ale bojíte se říct nahlas. Základ kanceláře, pohody a kreativního kolektivu – je kvalitní káva. My o tom něco víme. Většina našich nejlepších nápadů vznikla, kde jinde – než v kuchyňce během pauzy na kávu. A protože jsme labužníci, dovážíme si svou z Itálie. Jmenuje se zrnková káva Mokaflor a je oceňována opravdovými znalci z celého světa. Speciálně pražená s důrazem na ruční výrobu. Jestli máte rádi tradici a lehce pikantnější tóny kávy, tak vyzkoušejte kávu Mokaflor Nera 100% arabica. Pokud si chcete užít vyváženější chuť plnou sametové kávové pěny, zkuste kultovní Mokaflor Miscela Oro, směs 80% kávy arabica a 20% kávy robusta.

Pro ty co chtějí vychutnat lahodnou chuť kávy a nemají kávovar s mlýnkem, máme v nabídce kapsle pro kávovary Nespresso.