Úvod Fotogalerie - referenční projekty Školy a školky Nový směr ve výuce s dotykovým LCD displejem

Instalace nového LCD displeje v Drnovicích

LCD na pylonech s křídly Také na základní škole v Drnovicích se vydali novým směrem a pořídili do první učebny dotykový interaktivní LCD displej s úhlopříčkou 86".

Jedním z faktorů, které ovlivnily rozhodování byla možnost využití jak pro klasickou, tak pro kombinovanou výuku, která je pak díky tomu daleko jednodušší a pro děti zajímavější.

Stejně jako ve většině škol padl výběr na jednoznačně nejrozšířenější kombinaci, displej na pylonech s velkým rozsahem pojezdu, aby s ním mohly pracovat i malé děti. Displej je doplněný o pár otočných křídel s bílou keramikou pro popisování fixem. I když displej nabízí řadu možností využití, třeba jako digitální bílá tabule, stále je dobré mít místo na běžné psaní. Po zavření pak křídla displej chrání proti případnému poškození, ale to jsme za dobu několika let, co instalujememe LCD displeje do škol, ještě neviděli.

Mgr. Miroslav Zemánek, ředitel ZŠ Drnovice 

"Mám radost z každého vylepšení naší školy. Nový displej, který dodala firma Consulta, je perfektní. Učitelé mohou učit nejnovějšími metodami a i přechod na hybridní nebo distanční výuku by pro nás teď nebyl problém.”

Říká Mgr. Miroslav Zemánek, ředitel ZŠ Drnovice.

 

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

LCD 86'' na pylonech a dvě křídla

LCD 86'' na pylonech a dvě křídla

LCD 86'' na pylonech a dvě křídla

LCD 86'' na pylonech a dvě křídla

LCD 86'' na pylonech a dvě křídla

LCD 86'' na pylonech a dvě křídla

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek