Úvod Fotogalerie - referenční projekty Školy a školky Nová škola potřebuje nové moderní vybavení

Instalace 6 ks LCD displejů v nové budově základní školy v Rajhradicích

LCD na pylonech s křídly Když stará budova školy už nestačila kapacitám a potřebám moderní výuky, rozhodli se v Rajhradicích postavit novou, krásnou budovu "na zelené louce". V těchto nových a moderních prostorách je několik kmenových i odborných učeben. A právě do nich jsme instalovali dotykové interaktivní displeje. Některé jsou na pylonech s křídly a některé, jako třeba v PC učebně na zvedacím pružinovém systému. Děti se na nové prostory moc těšily jen deváťákům bylo líto, že už si je moc neužijí. 

Mgr. Blanka Prišťová, ředitelka ZŠ Rajhradice 

"Věřím, že děti připravujeme na budoucnost, a proto je nezbytné vytvořit jim nejmodernější podmínky. Spolupráce se společností Consulta, která ví, jak udělat učebny pro 21. století, byla na profesionální úrovni.”

Říká Mgr. Blanka Prišťová, ředitelka ZŠ Rajhradice..

 

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

LCD displeje v ZŠ Rajhradice

LCD displeje v ZŠ Rajhradice

LCD displeje v ZŠ Rajhradice

LCD displeje v ZŠ Rajhradice

LCD displeje v ZŠ Rajhradice

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek