Moderní škola a kancelář | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Moderní škola a kancelář

aneb škola, kde se děti rády učí a kancelář, kde se příjemně a efektivně pracuje

Našim cílem je vytvářet prostory, které jsou funkční, vybavené nejmodernějšími technologiemi a současně jsou pěkné na pohled a snadné na ovládání. Navrhujeme takové učebny a kanceláře, ve kterých se lidé cítí příjemně a jsou schopni v nich produktivně pracovat.

Kvalitní vybavení kanceláří a škol je nezbytné pro úspěch v současném světě

V oboru školního vybavení a inovací kanceláří patříme ke špičce. Máme mnoho let praxe a stabilní tým zkušených odborníků, včetně designérů, techniků a dalších specialistů, kteří společně pracují na tom, aby námi dodaná řešení byla navržena přesně podle potřeb klienta – esteticky, prakticky a hospodárně. Moderní školy a kanceláře jsou nezbytné pro úspěch v současném světě.

Moderní kanceláře na klíč

Když navrhujeme moderní kancelář, dáváme si záležet na tom, aby zaměstnanci mohli snadno a efektivně spolupracovat. Dáváme si záležet například na:

 • Vybavení pro bezproblémové videokonference
 • Zařízení pro rychlé sdílení obsahu na projekční plochu z libovolného zařízení přísedících
 • Skvělou akustiku místnosti (díky odhlučňovacím panelům a jiným textiliím)
 • Nábytek na míru (velké stoly a pohodlná křesla)
 

Moderní školní učebny na klíč

Když řešíme vybavení do škol, záleží nám na tom, aby prostor podporoval učení a rozvoj dětí, byl modulární, dal se rychle a snadno přestavět a přizpůsobit různým výukovým metodám. Zajímat nás bude například:

 • Zajištění flexibility učebny (skupinová práce, samostatná práce, frontální výuka, odpočinek…)
 • Moderní technologie do tříd
 • Útulné prostředí, nábytek, dekorace, vzdělávací tabule, apod.

Vždy hledáme nové a inovativní řešení a záleží nám na spokojenosti zákazníka. Pokud hledáte společnost, která vám pomůže vytvořit moderní a funkční prostor, kde se lidé budou cítit dobře a bude se jim dobře soustředit a pracovat, tak jsme tu pro vás.

 

Potřebujete poradit?

 • Nevíte si rady s vybavením vaší kanceláře, jednací místnosti, učebny nebo přednáškového sálu?
 • Kontaktujte nás a my uděláme vše pro to, aby naše řešení předčilo vaše očekávání.
 • Napište nám na email obchod@consulta.cz nebo nám zavolejte na +420 517 356 635, rádi vám poradíme.
 

Ukázky našich návrhů a realizací


3D vizualizace a návrhy

Školy a školky

Firemní prostory a kanceláře

Recenze našich spokojených zákazníků

A co na naše učebny říkají ředitelky a ředitelé škol? 

Když stará budova školy už nestačila kapacitám a potřebám moderní výuky, rozhodli se v Rajhradicích postavit novou, krásnou budovu "na zelené louce". V těchto nových a moderních prostorách je několik kmenových i odborných učeben. A právě do nich jsme instalovali dotykové interaktivní displeje. Některé jsou na pylonech s křídly a některé, jako třeba v PC učebně na zvedacím pružinovém systému. Děti se na nové prostory moc těšily jen deváťákům bylo líto, že už si je moc neužijí. 

"Věřím, že děti připravujeme na budoucnost, a proto je nezbytné vytvořit jim nejmodernější podmínky. Spolupráce se společností Consulta, která ví, jak udělat učebny pro 21. století, byla na profesionální úrovni.”
Říká Mgr. Blanka Prišťová, ředitelka ZŠ Rajhradice.

 

Vyškovská střední škola (SOŠ a SOU Vyškov) dlouhodobě hledala vhodnou náhradu za klasické projektory, které svými parametry neodpovídaly potřebám moderní výuky v prostředí modelovacích software pro CAD/CAM a 3D modelování vůbec. Po krátké návštěvě naší předváděcí místnosti ve Vyškově se zástupci školy definitivně rozhodli pro obnovu stávajícího vybavení. Nakonec jsme ve škole instalovali displeje dva. Jeden je umístěný na pevno na zdi a druhý je na zvedacím pylonovém systému, doplněný o pár bílých křídel. 

"S firmou Consulta spolupracujeme dlouhodobě, vždy nám navrhla a dodala profesionální řešení, které oceňují jak naši studenti, tak učitelé.”
Říká RNDr. Petr Hájek, ředitel SOŠ a SOU Vyškov

 

Také na základní škole v Drnovicích se vydali novým směrem a pořídili do první učebny dotykový interaktivní LCD displej s úhlopříčkou 86". Jedním z faktorů, které ovlivnily rozhodování byla možnost využití jak pro klasickou, tak pro kombinovanou výuku, která je pak díky tomu daleko jednodušší a pro děti zajímavější.

"Mám radost z každého vylepšení naší školy. Nový displej, který dodala firma Consulta, je perfektní. Učitelé mohou učit nejnovějšími metodami a i přechod na hybridní nebo distanční výuku by pro nás teď nebyl problém.” Říká Mgr. Miroslav Zemánek, ředitel ZŠ Drnovice. Plánujete rekonstrukci učebny? Spolehněte se na nás. Máme bohaté zkušenosti. Pomůžeme vám uskutečnit vaše vize a zajistit, aby vaše škola byla inspirativní, moderní a připravená na budoucnost. Těšíme se na spolupráci.