Marta Benešová– Re | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Marta Benešová– Re

Co má Marta v Consultě na starosti?

Marta je ta, kterou potkáte na chodbě školy v družném rozhovoru s řediteli, ředitelkami nebo vyučujícími. Projde vaši školu od sklepa až po půdu a vždy ji napadne skvělé řešení, jak vylepšit učebny, aby se do nich těšili žáci i vyučující. Doveze vzorky, předvede moderní technologie, setká se se starosty, zřizovateli, vysvětlí, zařídí, prostě styčná osoba k nezaplacení.

Jak by popsala Marta firmu jedním slovem?

Stabilita.

Co Marta dělá, když nepracuje?

Marta je i v soukromém životě ráda v kolektivu. Nejraději je proto obklopena partou kamarádů a společně si užívají třeba lyže, běžky, v létě jedou na vodu, kolo nebo si užívají dlouhé výšlapy po horách a s batohem na zádech. Příjemný relax Martě přináší také výklad tarotových karet nebo studium numerologie.

Co by vám o Martě řekli její kolegové?

Skvělá kolegyně, která nezapomene na žádnou společnou schůzi připravit ty nejlepší jednohubky. A protože láska prochází žaludkem, máme tu Martu fakt rádi :-)

Jaký produkt z nabídky firmy má Marta nejraději?

Marta je specialistka na její segment vybavení pro školy a z něj se jí líbí snad všechno. Baví ji různorodost nabídky a možnost vnášet do škol novinky a inovace, které posunují vzdělání společnosti zase o kus dál. Její specialita je skládačkový styl, tedy postupné doplňování novinek, které na sebe navazují a odráží přání a potřeby pedagogů. A kdyby měla opravdu vybrat jen jeden produkt? Byli by to výukoví roboti. Díky nim se studenti učí nejmodernějším postupům (programování, ale i fyzikální zákony) zábavnou a moderní formou.