Úvod Naši zákazníci řekli ... MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

Vladimír Lazar
ředitel závodu MADISON DAYS v Brně

"Pokud by existovalo kritérium, podle kterého bych se měl rozhodovat, jestli firma je dobrá, nebo není, určitě by jeden z faktorů byla její společenská odpovědnost". Samozřejmě. Firma musí mít dobré výrobky, musí se umět chovat k zákazníkům, mít skvělý reklamační servis. Zkrátka všechno to, co udělá zákazníka – spokojeným zákazníkem. Pro mě ale existují firmy vyšší úrovně. A to jsou ty, které nemyslí jen na sebe. Které se rozhodnou (i když nemusí) část svých zisků věnovat ostatním.

Madisons Days v Brně s podporou Consulty

Takové firmy mají můj skutečný obdiv a jsou to ty, ke kterým se vracím rád. Vždy mám dojem, že tím pomáhám podporovat ty „správné“.

A pokud osobně ve společnosti vnímám nějaký palčivý problém, je to pro mne (jakožto sportovce), nedostatečná fyzická aktivitu dětí a dospívajícíh. Rád bych proto poděkoval společnosti Consulta, že se rozhodla podpořit sportovní aktivity mládeže. Díky i jejich sponzorskému daru se mohl na brněnském velodromu 7. a 8.5. uskutečnit 1. ročník Madison days: bodovací závody dvojic.

Děkujeme


 

Madisons Days v Brně s podporou Consulty Madisons Days v Brně s podporou Consulty

 Madisons Days v Brně s podporou Consulty Madisons Days v Brně s podporou Consulty

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

21. červenec 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek