Úvod Naši zákazníci řekli ... MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISONS DAYS v Brně s podporou Consulty

Vladimír Lazar
ředitel závodu MADISON DAYS v Brně

"Pokud by existovalo kritérium, podle kterého bych se měl rozhodovat, jestli firma je dobrá, nebo není, určitě by jeden z faktorů byla její společenská odpovědnost". Samozřejmě. Firma musí mít dobré výrobky, musí se umět chovat k zákazníkům, mít skvělý reklamační servis. Zkrátka všechno to, co udělá zákazníka – spokojeným zákazníkem. Pro mě ale existují firmy vyšší úrovně. A to jsou ty, které nemyslí jen na sebe. Které se rozhodnou (i když nemusí) část svých zisků věnovat ostatním.

Madisons Days v Brně s podporou Consulty

Takové firmy mají můj skutečný obdiv a jsou to ty, ke kterým se vracím rád. Vždy mám dojem, že tím pomáhám podporovat ty „správné“.

A pokud osobně ve společnosti vnímám nějaký palčivý problém, je to pro mne (jakožto sportovce), nedostatečná fyzická aktivitu dětí a dospívajícíh. Rád bych proto poděkoval společnosti Consulta, že se rozhodla podpořit sportovní aktivity mládeže. Díky i jejich sponzorskému daru se mohl na brněnském velodromu 7. a 8.5. uskutečnit 1. ročník Madison days: bodovací závody dvojic.

Děkujeme


 

Madisons Days v Brně s podporou Consulty Madisons Days v Brně s podporou Consulty

 Madisons Days v Brně s podporou Consulty Madisons Days v Brně s podporou Consulty

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

✅MÁME OTEVŘENO✅

22. říjen 2020
✅MÁME OTEVŘENO✅ stále si na našem e-shopu můžete vybírat z široké nabídky sortimentu. Vše vám ihned zabalíme a pošleme do pohodlí vašeho domova. Pokud byste potřebovali něco okamžitě, můžete využít naše výdejní místo na ulici Cukrovarská 519/20, Vyškov. Oblíbeným sortimentem našich zákazníků jsou momentálně dezinfekce, pomůcky pro distanční výuku (samodržící nástěnky, tabule) ale také milé drobnosti pro zlepšení nálady, jako jsou svíčky, bytové vůně a ultrazvukové hydrodifuzéry. Přejeme vám klidné dny ve zdraví. 

Změna šifrován EET

12. říjen 2020
Ukončení podpory TLS 1.1 se netýká pokladen a pokladních systémů Conto a Qurion. 

3 tipy pro zpříjemnění podzimu

5. říjen 2020
Letošní podzim je v mnohém jiný. Doléhá k nám spousta negativních zpráv a lidé už z toho začínají být unaveni. Připravili jsme pro vás proto 3 čistě pozitivní a milé tipy, jak si zpříjemnit podzim ve vaší domácnosti. 

Archiv novinek