Keramická tabule 155x200 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Keramická tabule 155x200 cm, PROFESSIONAL, magnetická, bílá

Keramická tabule z řady PROFESSINONAL je určena pro měsíční plánování. Rozměry tabule jsou 200 cm na šířku a 155 cm na výšku. Povrch tabule je bílý, keramický, magnetický a popisovatelný za sucha stíratelnými popisovači.

Kód: LEG-7100083
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Obvykle do 3 týdnů
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 29 115
Kč bez DPH 24 061,98
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Keramická tabule z řady PROFESSINONAL je určena pro měsíční plánování. Rozměry tabule jsou 200 cm na šířku a 155 cm na výšku. Povrch tabule je bílý, keramický, magnetický a popisovatelný za sucha stíratelnými popisovači.

Čím se liší řada PROFESSIONAL od ostatních (Economy+, Universal+ a Premium+)?

 • Na rozdíl od ostatních keramických tabulí je lehčí a jako jediná jde díky speciálnímu rámu připevnit na stojan nebo kolejnicový systém.
 • liší profilem rámečku, tloušťkou, materiálem jádra (viz fotografie)

Řez tabulí Legamaster ECONOMY Řez tabulí Legamaster UNIVERSAL

Řez tabulí Legamaster PREMIUM Řez tabulí Legamaster PROFESSIONAL

 • způsobem uchycení. Montáž keramické tabule PROFESSIONAL se provádí přes plastové držáky, do kterých se keramická tabule vloží a zajistí. Tento způsob dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Řady ECONOMY+ a UNIVERSAL+ se montují přes plastové rohy, které se následně překryjí krytkou. Způsob montáže přes plastové rohy vyžaduje větší přesnost a zručnost. Přesný způsob montáže popisuje obrázkový manuál, který si u většiny našich tabulí můžete stáhnout a prozkoumat ještě před nákupem.
 • dobou záruky na povrch. Řada PROFESSIONAL má povrch prémiové kvality (má vyšší odolnost a ještě delší trvanlivost) a záruku 25 let na povrch. U řad ECONOMY+ a UNIVERSAL+ je záruka na povrch 10 let.

Co znamená, že je tabule keramická?

Povrch keramických tabulí je vypalován při 800°C a díky tomuto postupu jsou keramické tabule odolné proti mechanickému (poškrábání) i chemickému poškození. Kvalita zpracování povrchu tabule může v praxi například znamenat, že i když na tabuli bude dlouhou dobu napsaný text, nebude problém ho i za delší čas smazat. Levnějšími variantami mohou být tabule lakované. Jejich povrch vzniká emailovým nástřikem na plech tabule. Nemůžeme říci, že by byli nekvalitní, stále svou kvalitou vysoce převyšují tabule z běžné obchodní sítě a nespecializovaných prodejen. Ale doporučujeme je tam, kde se předpokládají maximálně 3 mazací cykly tabule denně.

Popis tabule PROFESSIONAL

Keramická tabule PROFESSIONAL je opatřena hliníkovým rámem, který je v rozích spojen světle šedými spojkami z plastu. Píše se na ni za sucha stíratelnými popisovači .

Montážní sada je součástí balení. Uchycení tabule na stěnu se provádí přes plastové držáky, do kterých se keramická tabule vloží a zajistí. Tento způsob dovoluje drobné odchylky v přesnosti vrtání a pro nezkušené je montáž jednodušší. Montážní návod je ke stažení přímo na našem e-shopu u každého produktu zvlášť a můžete se tedy u každého produktu předem informovat o způsobu uchycení na zeď.

Součástí tabule je také odkládací lišta (v délce jako je nejkratší strana tabule). Tato lišta se montuje pod tabuli a poskytuje praktický prostor pro odkládání popisovačů.

Magnetická keramická tabule PROFESSIONAL pochází od prověřené holandské firmy Legamaster, která je zárukou kvality zpracování, bezpečných úchytů a bezproblémové údržby tabulí.

Díky kvalitnímu zpracování je údržba tabule snadná. Hezky se maže a fixy se nerozmazávají, jak se stává u nekvalitních tabulí z běžné obchodní sítě. Doporučujeme na tabule používat originální popisovače . Právě ty zaručí snadnost údržby, syté barvy a dlouhou výdrž. Kvalitní popisovače vydrží déle a jejich na první pohled prvotní vyšší pořizovací cena se brzy vrátí.

Hlavní výhody keramické magnetické tabule PROFESSIONAL

 • Nejluxusnější řada keramických tabulí
 • Prémiový keramický povrch, který snese každodenní vysokou zátěž
 • Záruka 25 let na povrch tabule
 • Možnost umístit ji na stojan nebo kolejnicový systém
 • Snadno se maže a čistí
 • Vhodná pro reprezentativní prostory
 • Je lehká
 • Popisovač na tabuli je součástí balení

Tabule se dodává s montážní sadou na zeď a odkládací lištou na popisovače v délce nejkratší strany tabule. Hmotnost tabule: 9 kg/m2.

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Vlastnosti tabule
Šířka
200 cm
Výška
155 cm
Povrch
Keramický
Barva povrchu
Bílá
Certifikace
EU Ecolabeli
ano
FSCi
ano
e3i
ano
Záruka
Záruka
24 měs.
Záruka na povrch
25 roky
Ostatní
Designová řada
PROFESSIONAL
Speciální funkce
-
Výrobce
Legamaster

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky