Jirka Kostiha | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Jirka Kostiha

Jirka a syn Jirka, kola srpen 2021, Igrane, ChrovatskoCo má Jirka v Consultě na starosti?

Jirka řídí vývoj pokladního softwaru Conto z pozice senior developer. Stará o veškerý backend serverů v Consultě a když je třeba řešit nějaký technický nebo softwarový problém, jde se za ním. Také má na starosti vše, co se týká pokladen a pokladních systémů.

Jak by popsal Jirka firmu jedním slovem?

Neochvějná

Co Jirka dělá, když nepracuje?

Hodně jezdí na kole. A když je času více, tak hóóóóódně daleko. V plné polní na kole 🚲 z domu po Evropě. Na Balaton, k Baltskému moři, nebo klidně až na Makarskou v Chorvatsku (1400km za 10 dnů). Za jeden den mu nedělá problém ujet na kole 250 km. Rád čte romány, sci-fi a fantasy. Jeho nejoblíbenější autor je Stephen King. Mimo to si s nickem XJ rád „zapaří“ nějaké skvělé, moderní RPG, nebo i retro hru z éry 198x. A víte, že Jirka vlastně nepracuje, i když pracuje? Je to tak. Jeho práce je pro něj totiž koníčkem, a to pak přece není žádná práce😉.

Co by vám o Jirkovi řekli jeho kolegové?

Na Jirku je 100% spoleh. Kromě toho, že je vynikající programátor, tak je taky super samostatný a takového kolegu prostě chcete 😊.

Jaký produkt z nabídky firmy má Jirka nejraději? 

Jak jinak, než software Conto. Je jeho tvůrcem 😎 . Jirka je přesvědčený, že i přes pozastavení zákonné povinnosti EET je pokladní systém pro moderní podnikání nezbytností. Rychlejší odbavení zákazníků, možnosti objednávek na dálku a spousta dalších vychytávek přináší spokojenější zákazníky a tím pádem i lepší tržby podnikatelům.