Nový interaktivní displej ve společnosti Milmar | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Nový interaktivní displej ve společnosti Milmar

Datum: 14.12. 2023

Milmar, spol. s r.o. - lcd displeje

Společnost Milmar, spol. s.r.o. je výrobce vysoce kvalitních textilií a síťovin. Máme radost, že pro modernizaci jednací místnosti si vybrala nás. Zadání bylo jednoznačné: „vytvořte pro nás prostor, který bude moderní, funkční, ale také reprezentativní.“

Technická preciznost na prvním místě

Ústředním prvkem jednací místnosti je displej z řady Legamaster EVOLVE. Je to velkoformátový interaktivní displej s úhlopříčkou 86˝ a rozlišením 4K. Displej má integrovaný OPS počítač a 4K ePTZ videokonferenční kamera. Díky tomu displej perfektně připravený na náročné porady, jednání se zákazníky i videokonference s dodavateli.

Přírodní prvky a útulnost prostoru

Aby byla jednací místnost příjemnější a útulnější, doplňují ji dva přírodní elementy. Země a voda. Vlevo od displeje je prostor pro rostlinu, která místnosti dodá život a energii. Vpravo je vodní sloupec, který působí uklidňujícím a relaxačním dojmem. Je neobvyklým prvkem, který zaujme každého příchozího. Obklad za displejem je v tlumených barvách. Působí nenápadně a dává vyniknout důležitým informacím, které budou zobrazeny na displeji.

Velký jednací stůl a pohodlné židle

V centru místnosti je velký jednací stůl, který poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné posezení až 7 osob. Střední lišta slouží ke skrytí kabeláže a umožňuje přísedícím snadné připojení notebooků nebo jiných zařízení. Na podlaze je měkký, zátěžový koberec v neutrální barvě, která ladí s celkovým designem místnosti. Koberec pohlcuje hluk, zlepšuje akustiku a tlumí kroky. To je pro porady a maximální soustředění nezbytné.

Spolupráce s firmou Milmar byla velmi příjemná. Instalací nového dotykového displeje jsme dokázali vytvořit prostor, který naplnil přání a potřeby klienta.

Pokud i vy uvažujete o modernizaci vaší jednací místnosti, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme komplexní řešení na míru, které zahrnuje jak technické řešení, tak design. S našimi špičkovými designéry i techniky pro vás vytvoříme prostor, který bude nejen funkční, ale i příjemný a reprezentativní. Kontaktujte nás, a domluvte s s námi nezávaznou schůzku. Těšíme se.