Souprava 2 háčků a silné 1m nylonové šňůry na zavěšení obrázků v Exporail systému.Exporail systém Pokud chcete pověsit další obrázek, stačí přidat další háček na nylonovou šňůru.K zavěšení obrázku potřebujete 2 hliníkové háčkya silnou nylonovou šňůru. Lze dokoupit navíc šňůru nebo háčky.2mm šňůra má nosnost až 50 kg. Výškově nastavitelné.
Závěsný systém Exporail má bohaté uplatnění v kancelářích, zasedacích místnostech či na veletrzích, kde může sloužit i jako prezentace.
Na kolejnicový systém lze využít 2 typy závěsů, a to buď úchyty na papír, kterými lze upevnit papír či plakát přímo do kolejnice anebo háčky v kombinaci s pevným nylonem, s nimiž lze zavěsit obrazy s možností následného posunu v horizontálním nebo vertikálním směru.
Souprava dvou háčků s nylonovou šňůrou o délce 1 metru je vhodná na zavěšení obrázků. Stačí pouze přidat háček na nylonovou šňůru a poté již můžete cokoliv zavěsit dle vašich preferencí.
V kanceláři působí závěsný systém esteticky a umožňuje opětovné přesouvání obrazů po stěnách podle potřeby. Exporail háčky a nylon jsou vyrobeny kvalitní holandskou firmou Legamaster. Pro využití závěsného systému je zapotřebí si dokoupit lištu.
Hlavní výhody EXPORAIL háčků a nylonu: