EET pokladna pro taxikáře musí fungovat jako ten nejlepší spolujezdec | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

EET pokladna pro taxikáře musí fungovat jako ten nejlepší spolujezdec

EET pokladna pro taxikáře musí fungovat jako ten nejlepší spolujezdec

Datum: 22.4. 2019

Své tržby musí od počátku května evidovat také všichni taxikáři. Patříte-li k nim, nadšení jistě nejste. Co ale pojmout EET jako příležitost k pořízení vhodné pokladny? Takové, která pomůže dostát zákonné povinnosti a zároveň vám usnadní podnikání jako takové.

Již brzy se EET ve své třetí a čtvrté vlně dotkne dalších téměř 800 profesí. Kromě taxikářů jsou povinni začít evidovat své tržby instalatéři, malíři pokojů, kadeřnice, pokrývači, ale také pěstitelé tropického ovoce nebo chovatelé velbloudů. Jak se na novinku připravit?

EET pro taxikáře

Nachystejte se, evidence tržeb je za dveřmi

Postup není složitý a nezabere vám mnoho času.

Zažádáte o autentizační údaje k přihlašování na EET server finančního úřadu, kde se budou vaše tržby evidovat. Buď si zajdete přímo na úřad, nebo se o ně přihlásíte elektronicky.

  • Po prvním přihlášení do systému si změníte přidělené heslo za vlastní a zorientujete se v aplikaci. Nahlásíte finanční správě všechny svoje provozovny, přičemž každá z nich získá svoje číslo.
  • Zažádáte si o certifikát, aby systém EET poznal, že zprávu o tržbách posíláte vy. Nainstalujete ho do pokladny, která eviduje tržby a tiskne účtenky.

TIP: Víte, že pokladnu můžete koupit se slevou až 5 000 Kč?

Stačí, když v daňovém přiznání v sekci daňových zvýhodnění vyplníte políčko „sleva na evidenci tržeb“. Vaše účetní vám prozradí, zda na ni máte nárok a v jaké výši. Pokud splňujete podmínky stanovené správcem daně, sleva je vaše.

Pokladna vymyšlená přímo pro taxikáře

Jaká EET pokladna pro taxikáře je vhodná? Jistě vás hned napadne, že taková, která:

  • neváží metrák, protože kdo by se s ní tahal,
  • něco vydrží, protože vozíte v autě lidi a jejich zavazadla.
  • je rychlá, protože zákazník, který stíhá letadlo, nemůže čekat,
  • je jednoduchá, protože nemáte čas dlouze přemýšlet, jaké tlačítko zmáčknout,
  • má displej čitelný i za tmy, protože klienty vozíte 24 hodin denně,
  • nestojí majlant, protože nemáte peníze na rozhazování.

EET pokladna pro taxikáře s Conto Mobile

Pokladna Conto Mobile všechny tyhle představy vrchovatě splňuje. To proto, že jsme ji navrhli speciálně pro cílovou skupinu s potřebami, jaké máte vy. Stejně jako aplikaci Conto, o které bude řeč za chvilku. Mimochodem, pokladnami se naše společnost Consulta zabývá už dvacet let, takže si můžete být jisti, že přesně víme, co děláme.

Zařízení Conto Mobile vyhovuje všem podnikatelům, jejichž byznys se neobejde bez přesunů z místa na místo. Prostě jen chytíte pokladnu do ruky, uložíte do tašky a jdete. V autě se vám snadno vejde do přihrádky. Je vyrobená z kvalitního plastu, který se příjemně drží v ruce a neklouže.

Velký dotykový displej o průměru pět a půl palce čitelně zobrazuje údaje i v méně komfortních podmínkách. Pokladna má výkonnou baterii, a když už se přece jen dostane na pokraj sil, lehce ji dobijete. Díky integrované tiskárně nebudete mít problém vytisknout klientovi účtenku kdekoliv a kdykoliv.

Aplikaci si nezávazně vyzkoušíte

EET aplikace pro taxikáře Conto Mobile

Šikovnou EET pokladnu pro taxikáře perfektně doplňuje aplikace Conto mobile, při jejímž vývoji jsme kladli důraz na snadné používání. Hravě zvládá obvyklé prodejní funkce: prodej předpřipravených položek, refundace a opravy, slevy a několik druhů plateb. Umí prodej korunou, slevy na položku i na účet, pracuje s platbami v režimu EET i mimo něj.

Vydané účtenky si pečlivě uloží do paměti, abyste si je později mohli upravit, jak potřebujete. Nenutí vás lámat si hlavu výpočty a přehledy, kolik lidí a jak daleko jste svezli, protože na požádání sama vyhotoví finanční a položkové uzávěrky. Váš účetní bude nadšený!

Vám se bude líbit, že jako fyzicky držíte v ruce pokladnu, tak máte kontrolu i nad prodejními daty. Neschovávají se externím úložišti, ale zůstávají ukrytá v bezpečí pokladny, takže nikdo zvenčí se k nim nedostane. Za sympatický obnos koupíte sadu zahrnující pokladní terminál i pokladní aplikaci – a to je všechno. Žádné další výdaje, žádné měsíční poplatky!

Chcete si ověřit, do čeho jdete? Demo verzi aplikace k té nejlepší EET pokladně pro taxikáře si zdarma stáhnete v obchodě Google Play a sami se přesvědčíte, co umí.

Tip: Consulta má pro taxikáře ještě jedno zajímavé řešení – pokladnu, která umí evidovat tržby a současně díky integrované čtečce platebních karet funguje jako platební terminál. 

 

Všechno zlé je k něčemu dobré

Může se stát, že nevítaná EET vás dovede k ochotné a spolehlivé parťačce, která umí mnohem víc než jen tisknout účtenky a posílat je na finanční úřad.

Sami se budete divit, jak jste bez ní doteď dokázali podnikat!