EET 2020 | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

EET 2020

EET 2020

Datum: 25.4. 2022

EET Pokladna CONTO MINI v kadernictvi 

Celý svět včetně České republiky se potýká se vznikem a rozšířením onemocnění COVID-19. Vláda České republiky z důvodu ohrožení zdraví občanů vyhlásila 12. března 2020 nouzový stav, který je mimo jiné provázen řadou negativních důsledků v oblasti podnikání (uzavření provozoven, omezení podnikatelské činnosti, apod.). Z tohoto důvodu bylo v České republice přijato legislativní řešení v podobě  zákona, na jehož základě dochází k pozastavení plnění povinnosti elektronické evidence tržeb pro všechny podnikatele (bez ohledu na to, do které vlny EET patří)  do konce roku 2020.

Pokud patříte k živnostníkům, kterých se od 1. května týkala povinnost zapojit se do 3. a 4. vlny EET, připravili jsme pro vás snadný a srozumitelný rozcestník v EET pokladnách. Buďte prozíraví a nenechejte si získaný čas protéct mezi prsty.

Právě teď je ten nejlepší čas vybrat si tu pravou EET pokladnu pro vás a vaše podnikání. 


Máme pro Vás několik rad pro různé profese


Nejlevnější EET pokladna


EET pro kadeřnictví a holičství

Je běžné, že v jednom kadeřnictví je více kadeřnic (a kadeřníků) se samostatným IČ. Kdyby si každý musel kupovat svou vlastní pokladnu, byly by náklady vysoké. Lepším řešením je zvolit pokladnu, která umí evidovat více tržeb na jednom zařízení. Nejlepší pro vás bude jedna z dvou variant.

  • LYNX CONTO: pokladní systém Conto. Umí evidovat až 8 subjektů. Skládá se z dotykového displeje (velký a přehledný) a z tiskárny účtenek EPSON. Zákazníci ho oceňují pro snadnost jeho ovládání (žádné složité zaškolování). Systém Conto byl vyvinut přímo našimi techniky ve společnosti Consulta. Jedná se tedy o český software s velmi příjemným a komfortním uživatelským rozhraním.
  • Systém QUORION: pokladní systém Quorion dokáže evidovat 2 různé subjekty. Doporučujeme ho tedy spíše pro malá kadeřnictví. Jeho výhodou je nižší pořizovací cena a opět velmi příjemné ovládání. Tento systém se skládá pouze z jednoho zařízení, kdy pokladna má přímo v sobě integrovanou tiskárnu.
EET pokladna LYNX CONTO pro kadeřníky EET pokladna QTouch8 pro kadeřníky EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí
EET pokladna pro kadeřnictví LYNX Conto EET pokladna Quorion pro kadeřnictví Qtouch 8 EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkc, pro kadeřníky
Přenosná EET pokladna Conto mobile EET pokladna QMP18 pro pekaře, cukráře, řezníky
EET pokladna V1S pro kadeřníky Conto Mobile EET pokladna Quorion pro kadeřníky QMP 18

EET pro právní kanceláře a advokáty

Do každé právní kanceláře neodmyslitelně patří počítač nebo notebook. Nemusíte tedy kupovat žádné pokladní zařízení. Nejlepší řešení pro vás je nainstalovat na váš stávající počítač náš software CONTO a evidovat EET bez dalších nákladů. Účtenky vytisknete na vaší stávající tiskárně.

EET software pro právníky a advokáty

EET pro lékaře a veterináře

Psací stroje už i v ordinacích nahradily počítače. Pokud i vy máte počítač, není třeba, abyste kupovali pokladní zařízení. Stačí nainstalovat na váš počítač software CONTO a ihned můžete začít evidovat EET bez dalších nákladů. Účtenky vytisknete na vaší stávající tiskárně.

EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí Přenosná EET pokladna Conto mobile
EET software pro lékaře EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí, pro lékaře a veterináře EET pokladna V1S pro lékaře a veterináře Conto Mobile

EET pro řemeslníky

Nejvhodnější pro řemeslníky je pokladní zařízení, které bude malé, snadno přenosné, připojí se kdekoliv (přímo ze zařízení k internetu) a přímo vytiskne účtenku. Nejlepším řešením je Conto mobile. Toto zařízení je skvělé pro své nízké pořizovací náklady, svou kompaktnost a tím, že je vše v jednom (pokladna, tiskárna).

Přenosná EET pokladna Conto mobile EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí
EET pokladna pro řemeslníky Conto Mobile EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí pro řemeslníky

EET pro taxi služby

Taxikáři a taxikářky potřebují řešení, které je přenosné, malé, snadno ovladatelné. Navrhli jsme pro vás systém Conto mobile. Tento pokladní systém má přímo v sobě integrovanou tiskárnu (nemusíte tedy nic složitě párovat přes bluetooth), a je napojen na internet. Funguje tedy kdykoliv a kdekoliv bez starostí.

Přenosná EET pokladna Conto mobile EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí
EET pokladna pro taxikáře Conto Mobile EET pokladna Conto Mobile P2 pro taxikáře, s platební funkcí

EET pro prodejce zmrzliny, párků v rohlíku, atd.

První důležitá otázka je, zda se s vaším stánkem pohybujete (například festivaly, poutě, atd.). Anebo jestli máte trvalou provozovnu. Pokud máte trvalou provozovnu, doporučujeme vám jednu z dvou variant rychlých a stabilních pokladen.

  • Pokladní systém Quorion: je vhodný pro ty, kteří chtějí na pokladně zkrátka jednoduše „markovat“ a nic víc. Od německého výrobce Quorion máme v nabídce dotykové i tlačítkové pokladny.
  • Pokladní systém Lynx Conto: funguje na bázi Windows, v těchto pokladnách je kromě markování možné i přímo vést sklad apod. Tento systém je navržen pro malé obchody, kiosky a stánky.

Protože počítáme s tím, že na stánku se často mění zaměstnanci (brigádníci, sezónní prodeje atd.). Je velkým přínosem obou systémů jednoduchá, intuitivní a rychlá obsluha.

EET pokladna LYNX CONTO pro stánkaře EET pokladna QTouch8 pro stánkaře
EET pokladna pro stánkaře LYNX Conto EET pokladna Quorion pro stánkaře Qtouch 8

Pokud s vaší provozovnou cestujete, doporučujeme volit pokladní systém Conto Mobile. Tento systém je malý, snadno přenosný, má možnost vložení vlastní sim (trvalé připojení k internetu) a integrovanou tiskárnu. Nemusíte prakticky nic řešit a vaše pokladna bude vždy snadno a rychle připravená k používání, ať budete kdekoliv.

Přenosná EET pokladna Conto mobile EET pokladna Conto Mobile P2 s platební funkcí
EET pokladna pro stánkaře Conto Mobile EET pokladna Conto Mobile P2 pro stánkaře, s platební funkcí

EET pro pekaře, cukráře, řezníky

Pro provozy, kde se předpokládá možnost znečištění (mokré ruce, mastné prostředí atd.) doporučujeme zařízení, které nabízí možnost krytu klávesnice. Tato zdánlivá drobnost má ve skutečnosti velký dopad a až v provozu oceníte její trvanlivost a odolnost před znečištěním. Do těchto provozů doporučujeme pokladnu Quorion s možností krytu klávesnice.

EET pokladna QMP18 pro pekaře, cukráře, řezníky Vyplňte alternativní text
EET pokladny Quorion pro pekaře, cukráře, řezníky QMP 18 EET pokladny Quorion pro pekaře, cukráře, řezníky QMP 2244