Dotyková interaktivní tabule 85" s křídly na stojanu + krátký projektor | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Dotyková interaktivní tabule 85" s křídly na stojanu + krátký projektor

Moderní dotyková interaktivní tabule, kterou je možné ovládat i dotykem prstu (není třeba používat interaktivní pero). Set se skládá z interaktivní tabule s úhlopříčkou 85" (cca. 216 cm) s párem otočných křídel, komfortního zvedacího stojamu s rozsahem 65 cm a projektoru s krátkou projekcí.

Tuto sestavu složili naši odborníci, kteří se vybavováním školních tříd zabývají více než 15 roků. Určitě s ní neuděláte chybu.

Kód: PRO-ET85SKST
Výrobce: Consulta
Dostupnost:
Obvykle do 7 dnů
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 97 799,46
Kč bez DPH 80 826
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Dotyková tabule na zvedacím stojanu s křídly

V ceně sestavy je i doprava na místo určení v rámci celé České republiky. Cenovou nabídku na instalaci přímo u vás ve škole vám rádi zpracujeme. Pokud by se se sestavou cokoliv stalo, přijedou v rámci záručního i pozáručního servisu naši technici přímo k vám do školy a sestavu opraví na místě (nemusíte tedy nic složitě demontovat ani zasílat). Rádi pro vás a vaše vyučující připravíme i školení, jak s interaktivní tabulí pracovat. Školení může proběhnout přímo u vás ve škole, ale i on-line (jednací místnost vytvoříme, vám by stačilo pouze kliknout na námi zaslaný odkaz).

Určitě se na nás kdykoliv obraťte, vybavení do škol rozumíme a rádi vám poradíme.

Zavolejte nám ve všední den od 8:00 do 16:30 na telefonní číslo +420 517 356 635 nebo pište kdykoliv na e-mail: info@consulta.cz

Podrobné informace k této sestavě


Nejvyšší řada tabule: keramická a magnetická

Dotyková tabule na zvedacím stojanu s křídly

Nejvýraznější částí této interaktivní sestavy je interaktivní tabule. Tabule má bílou barvu, je magnetická, a když je vypnutý projektor, je možné tuto tabuli používat jako klasickou tabuli. Píše se na ní mazacím fixem a stírá se zasucha pomocí stěrky nebo hadříku. Tabule má úhlopříčku 85" což je asi 216 cm.

Určitě vás zaujme, že tato tabule je keramická. Keramické magnetické tabule jsou nejodolnější variantou magnetických tabulí na trhu. Na rozdíl od levnějších variant (např. lakovaných tabulí) mají velmi vysokou chemickou i mechanickou odolnost. Tabule tedy bez problémů zvládne velké (každodenní) zatížení. Její kvalitou jsme si natolik jistí, že na její povrch poskytujeme záruku 25 let.


Projektor s krátkou projekcí: kvalita za výhodnou cenu

Typy projektorů

Součástí sestavy je projektor s krátkou projekcí. To znamená, že se projektor umístí do vzdálenosti 0,5 - 1,5 metru od tabule. Tato krátká vzdálenost minimalizuje stíny přednášejícího i případné oslnění studentů. Projektor s krátkou projekcí je perfektní pro všechny, kteří hledají kvalitní řešení s rozumným rozpočtem. Pokud byste hledali nejlepší (ale také o něco dražší řešení) můžete volit ze sestav s projektorem s ultrakrátkou projekční vzdáleností, nebo se rovnou podívat na řešení úplně bez projektoru. Těmi jsou LCD dotykové displeje pro školy.


Interaktivní tabule: pustíte film i dopíšete údaje do prezentace

Stačí připojit počítač, zapnout projektor a veškerý obsah z počítače můžete rovnou promítat na plochu tabule. Se zobrazeným obsahem na tabuli můžete i nemusíte aktivně pracovat. V praxi to znamená, že dětem můžete např. pustit vzdělávací video (bez nutnosti interakce), ale zároveň můžete používat i interaktivní programy, do kterých můžete aktivně vstupovat (dopisovat, označovat, pohybovat…). Tabule je multidotyková, takže je možné, aby na ní dotykem prstu pracovalo i více studentů současně.


Díky pojízdnému stojanu mohou tabuli pohodlně používat malé děti i učitelé

Děti dotykové tabule milují

Interaktivní sestava je umístěná na zvedacím systému, pojezd má velký rozsah (56 cm) a umožní vám nastavit interaktivní tabuli do takové výšky, do jaké právě potřebujete. Dolů, když s tabulí pracují malé děti nebo úplně nahoru, když potřebujete, aby ve třídě všichni žáci dobře viděli. Pojezd je tichý a jeho chod je plynulý a hladký.

Velká plocha pro psaní díky dvěma křídlům

Naši odborníci tuto sestavu doplnili ještě párem otočných (keramických, magnetických) křídel, která maximalizují užitnou plochu. Povrch a barvu křídel si můžete navolit podle vašich představ. V nabídce máme modrou a zelenou barvu, na kterou se píše křídou a dále bílou tabuli, která je popisovatelná mazacím fixem.

Křídla jsou vhodná pro každodenní zátěž a na jejich povrch poskytujeme záruku 25 roků.


Shrnutí - sestava obsahuje:

  • Interaktivní dotykovou keramickou magnetickou tabuli
  • Pár otočných křídel
  • Zvedací systém
  • Projektor s krátkou projekční vzdáleností
  • Rameno s držákem projektoru
  • Interaktivní SW
  • Montážní materiál

Pro montáž budete potřebovat

Pro montáž jsou potřeba kabely pro instalaci - HDMI, VGA, USB atd. Všechny vám můžeme dodat a montáž zařídit. Pouze potřebujeme vědět, jak dlouhé kabely budou třeba, na tom všem se ale domluvíme. Rádi pro vás zpracujeme nabídku. 

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Tato tabule je do školy nejlepší, protože kombinuje interaktivní plochu a běžnou popisovací plochu." říká naše obchodní zástupkyně Marta, která se prodeji tabulí do škol věnuje už déle než 20 let.

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Consulta