Úvod Naši zákazníci řekli ... Consulta podporuje tradiční sport

Consulta podporuje tradiční sport

Consulta podporuje tradiční sport

Před pár lety jsme se s partou přátel – lyžařů, rozhodli převzít po našich otcích pořadatelství lyžařského přespolního Běhu Pístovickou riviérou.

Nechtěli jsme dopustit přerušení tradice a tak jsme letos uspořádali již 58. ročník.

Závod se běží každoročně první říjnovou sobotu v pěkném prostředí lesů nad Pístovickým rybníkem, má přátelskou pozitivní atmosféru a nejde v něm jenom o rekordy. Ale bez čeho by naše pořadatelské nadšení nestačilo, je nezištná materiální podpora od lidí jako je Michal Kalenda, od firem jako je Consulta. Co nás spojuje? Snaha přilákat ke sportování a nadchnout pro pohyb v přírodě další generace dětí, tak jako kdysi nás… Michale díky!

 

 

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek