Úvod Fotogalerie - referenční projekty Firmy Chytře umístěný LCD displej

Chytře umístěný LCD displej

LCD displej

Během modernizace jednacích místností a kanceláří často narazíme na různá úskalí, která vyžadují specifické řešení. Stejně tomu bylo u našeho zákazníka, který potřeboval "upgrade" AV techniky v jednací místnosti, která je ale prosklená víc, než bylo potřeba.

Úkol byl jasný, do čela, na střed místnosti nainstalovat dotykový 65" LCD displej Legamaster ETX-6520 a protože je čas od času potřeba i něco napsat nebo načrtnout, tak i tabuli. Bohužel v místě instalace se nachází okno, a tak bylo nutné najít řešení. To jsme našli s využitím našich bohatých zkušeností a instalovali jsme LCD displej na speciální držák, který umožňuje mít displej před oknem, ale pokud je třeba tak se dá přesunout a uvolnit okenní prostor pro paní uklízečku.

Samozřejmě zůstal prostor i na menší bezrámovou tabuli ESSENCE, hned vedle displeje.

Jednací místnost   Jednací místnost   Jednací místnost
Jednací místnost   Jednací místnost   Jednací místnost

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek