Aroma difuzéry Millefiori | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Filtrování

Cena

Příznaky

Výrobce

Poradíme Vám

Aby jste se lépe vyznali v naší nabídce, připravujeme pro Vás užitečné rady.

Hledáte odpověď na otázky týkající se tabulí, dotykových displejů, pokladen nebo platebních terminálů? Chcete poradit v oblasti služeb nebo prezentační techniky? Zeptejte se nás!

Zobrazit poradnu

Samostatné difuzéry bez vůní

Aroma difuzéry Millefiori  Elegantní vonné difuzéry Millefiori existují v několika provedeních. Elektrické, které se používají s vodou a vonnými olejíčkyBateriové, které jsou snadno přenosné a vyměňuje se u nich celá vonná náplň (nepoužívá se tedy voda) a diskrétní difuzéry do elektrických zásuvek. Vyberte si variantu, která bude nejvíce vyhovovat vašim představám, nebo kombinujte několik stylů dohromady.

Nejprodávanější

Řazení: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu

Ultrazvukové Hydro difuzéry Ultrazvukový Hydro difuzér luxusní řešení vůně do bytu 

Co je to elektrický ultrazvukový difuzér?

Ultrazvukový difuzér je nový, moderní způsob, jak provonět interiér. Možná si pamatujete na dříve oblíbené „aromalampy“, pod které se dávaly čajové svíčky a na principu zahřívání vody a esenciálního oleje se vonné částice odpařovaly do ovzduší. Tyto „staré“ aromalampy mají mnoho nevýhod, které všichni známe. Během procesu zahřívání svíčkou se ničí cenné částice esenciálních olejů. Dále se na aromalampách usazuje vodní kámen a je třeba velmi často dolévat vodu (jinak hrozí „připečení“ zásobníku na vodu a nepříjemný pach spáleniny). Nezanedbatelné jsou také vysoké provozní náklady (na svíčky i vonné oleje).  

Elektrické ultrazvukové difuzéry všechny tyto nepříjemné zkušenosti uživatelů aromalamp překonaly. V ultrazvukovém difuzéru nedochází k zahřívání – díky tomu zůstávají esenciální oleje ve své původní podobě, kvalitní, svěží a s terapeutickým potenciálem.

Jak funguje elektrický ultrazvukový difuzér?

Jak už název napovídá, fungují tyto difuzéry na principu ultrazvuku. Difuzér vydává ultrazvukové vibrace (zvukové vlny), které dokáží rozrušit vodu, oddělit vodní částice a změnit jejich náboj na záporný. Díky tomu se stanou lehčí než vzduch a v podobě studené páry stoupají vzhůru. Proto mají všechny difuzéry nahoře malý otvor, kterým tato studená pára uniká a je možné ji vidět pouhým okem. Tato pára je opravdu studená a nehrozí, že by se o ní někdo spálil (ať už dítě, nebo zvíře).

Jak se ultrazvukový difuzér používá?

Použití ultrazvukového difuzéru je velmi jednoduché a zvládne ho naprosto každý. Připravili jsme pro vás přehledný fotografický návod, abyste si uměli udělat představu, jak se s difuzérem pracuje. I když máme v nabídce různé druhy difuzéru, způsob jejich ovládání je vždy velmi podobný.

Stačí pár kapek do vody v difuzéru a díky rychlému odpařování se vůně pokojem line za pár okamžiků. Luxusní elektrický ultrazvukový difuzér vůní se používá s vonnými oleji Millefiori, které jsou rozpustné ve vodě. Intenzitu vůně můžete regulovat počtem kapek vonného oleje. Difuzér zárověn příjemně zvlhčuje vzduch. Hydro difuzéry Millefiori jsou unikátní nejen elegantním designem, ale i svou schopností vytvořit rovnováhu mezi světlem, barvou a vůní.

 • Po vybalení difuzéru, zasuňte konektor adaptéru do vstupu pro napájení na základně difuzéru.
  Hydro_difuzer_Millefiori_zapojeni_do_elektriky  
 • Umístěte difuzér na rovný a stabilní povrch.
 • Sejměte vrchní kryt difuzéru.
 • Nalijte vodu do nádržky na vodu po maximální označenou hladinu.
  Hydro_difuzer_Millefiori_naplneni_vodou_8
 • Poté přidejte do nádržky na vodu několik kapek esenciálního oleje Millefiori.  
  Hydro difuzér Millefiori kapání olejíčku 
 • Připojte adaptér do elektrické sítě a tlačítkem zapněte. Okamžitě se začne linout příjemná vůně.
 • Ke změně barvy LED osvětlení nebo jeho vypnutí slouží druhé tlačítko.
 • Když difuzer nepoužíváte vyprázdněte nádržku na vodu a vytřete ji do sucha.
  Hydro_difuzer_Millefiori

Jak dlouho vydrží ultrazvukový difuzér na jedno naplnění?

Díky tomu, že nedochází k zahřívání vody v difuzéru, je doba odpařování dlouhá. Z naší zkušenosti jsme odpozorovali, že většina difuzérů vydrží po maximálním naplnění odpařovat zhruba 5 – 6 hodin. Jakmile je tekutina odpařena, difuzér se sám vypne.

TIP: pokud máte více vonných olejů a chcete je pravidelně střídat (třeba svěží na ráno, romantický na večer), doporučujeme nenaplňovat difuzér do hodnoty max., protože by se vám nestihl „vypařit“. Pak je lepší naplnit difuzér třeba jen do poloviny (třeba jen s jednou kapkou esenciálního oleje) a večer si užít novou vůni.

Jak dlouho mi vydrží vonný olej do difuzéru?

Esenciální oleje Millefiori jsou známé svojí špičkovou kvalitou. Do plného difuzéru stačí 3 kapky pro jemně příjemnou vůni. Pro silné provonění (například velkých otevřených prostorů) doporučujeme zhruba 5 kapek oleje. Esenciální oleje tedy vydrží dlouho a budou vás dlouho těšit svojí podmanivou, luxusní vůní.

Oleje Millefiori můžete používat i v běžných aromalampách a zvlhčovačích vzduchu.

Jak se mám starat o ultrazvukový difuzér?

Když difuzér zrovna nepoužíváte, doporučujeme ho vypnout z elektrické sítě, vyprázdnit nádržku na vodu a vytřít ubrouskem do sucha. Jinak difuzér nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Difuzéry se napájí síťovým adaptérem a zvládají být v provozu celý den.