Úvod Fotogalerie - referenční projekty Školy a školky 5 dotykových LCD displejů na Základní škole Svatý kopeček

Instalace LCD displejů s křídly na pylonech na základní škole Svatý kopeček

LCD na pylonech Naše realizace pěti LCD displejů na  základní škole Svatý kopeček. Ve všech těchto  moderních učebnách jsou nainstalované interaktivní dotykové LCD displeje Legamaster ETX-8620 s úhlopříčkou 86" včetně čtyř párů bílých, fixem popisovatelných keramických křídel.

Všechny dodané dotykové LCD displeje jsou nainstalované na pylonovém systému s velkým rozsahem pojezdu a pohodlně s nimi mohou pracovat jak učitelé tak i malé děti.

"Do naší školy jsme zvolili LCD displeje na výškově nastavitelných pylonech s bočními křídly. Dodávka těchto displejů od společnosti Consulta byla skvělá volba. Rychlost a spolehlivost jsou slova, která se mi při vzpomínce na naši spolupráci vybaví jako první.”

Říká Mgr. Jan Kolisko, ředitel ZŠ a MŠ Svatý kopeček.

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

LCD 86'' na pylonech a čtyři křídla

LCD 86'' na pylonech a čtyři křídla

LCD 86'' na pylonech a čtyři křídla

LCD 86'' na pylonech a čtyři křídla

LCD 86'' na pylonech a čtyři křídla

LCD 86'' na pylonech a čtyři křídla

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek