Úvod Fotogalerie - referenční projekty Vizualizace 3D vizualizace kanceláře pana ředitele

3D vizualizace kanceláře pana ředitele

Novou kancelář si pan ředitel od nás nechal navrhnout včetně 3D vizualizace, aby si byl jistý, že finální výsledek bude splňovat to, co od čeká. Naši designéři se pustili do práce a s informacemi, které nám pan ředitel sdělil se posutili do práce. Výslednou vizualizaci si můžete prohlédnout níže a pokud vás zajímá jak vypadá skutečné provedemí najdete ho v našich realizačních referencíchJak rekonstrukce nové ředitelny probíhala, se můžete krok po kroku podívat v naší Případové studii: Nová ředitelna v Základní škole Ivanovice.

3D vizualizace   3D vizualizace   3D vizualizace

Pokud se vám naše práce líbí a chete se toho pustit s námi, tak neváhejte  a ozvěte se. Vylepšování vzdělávacích prostorů nám vážně jde. Můžete nás nezávazně kontaktovat každý pracovní den od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635 nebo kdykoliv na e-mailu: info@consulta.cz. Rádi pro vás vytvoříme profesionální prostor s příjemnou atmosférou. V rekordním čase a bez starostí.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek