Úvod Fotogalerie - referenční projekty Firmy Rekonstrukce kanceláře pana ředitele

Rekonstrukce kanceláře pana ředitele

vizualizace a rekonstrukce ředitelny I takto může vypadat nová ředitelna. V Základní škole Ivanovice se do ředitelny nechodí za trest ale za odměnu. Komfortní židle, dubové dřevo, světle řasené záclony a moderní technologie pro pohodlné on-line schůzky.

Celá ředitelna byla kompletně zrekonstruovaná za pouhých 10 dnů. Jak jsme to dokázali?

Pečlivou přípravou, plánováním a dokonalou souhrou práce designérů, techniků a řemeslníků.  Jak rekonstrukce nové ředitelny probíhala, se můžete krok po kroku podívat v naší Případové studii: Nová ředitelna v Základní škole Ivanovice.

Vizualizace

3D vizualizace   3D vizualizace   3D vizualizace

Kancelář po naší rekonstrukci

Nová kancelář pana ředitele   Nová kancelář pana ředitele   Nová kancelář pana ředitele

Nová kancelář pana ředitele   Nová kancelář pana ředitele   Nová kancelář pana ředitele

A pokud jsme vám nasadili brouka do hlavy, že i vaše ředitelna, zasedací místnost nebo učebna by možná zasloužili malé vylepšení, tak neváhejte a ozvěte se. Vylepšování vzdělávacích prostorů nám vážně jde. Můžete nás nezávazně kontaktovat každý pracovní den od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle: +420 517 356 635 nebo kdykoliv na e-mailu: info@consulta.cz. Rádi pro vás vytvoříme profesionální prostor s příjemnou atmosférou. V rekordním čase a bez starostí.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek