Úvod Mohlo by Vás zajímat Zdobíme chlapecký pokoj s pomocí samolepek na zeď

Zdobíme chlapecký pokoj s pomocí samolepek na zeď

Máte syna a chcete ho překvapit tím, že zajímavě vylepšíte jeho pokoj? Pokud ano, určitě zvolte dětské samolepky na zeď, které vás nezklamou jak svou kvalitou, tak hlavně bohatým výběrem. Hledáte-li inspiraci, můžete využít našich několik tipů, se kterými vedle zaručeně nešlápnete.

Do historie jednoduše

První náš tip se týká historie a zároveň přírody. Jde o oblast, která mnoho chlapců celkem výrazně láká. Jaké samolepky na zeď zvolit, aby váš syn rozhodně nebyl zklamaný? My doporučíme jít jasnou a také osvědčenou cestou. Ta se týká toho, že vsadíte na motiv dinosaurů. Pokud vašeho potomka zajímají, jsou jasná volba.

Máte doma fotbalistu?

Hraje váš syn fotbal? Nebo mu fandí? Nemusí to být jenom plakáty oblíbeného týmu, pomocí kterých je možné jeho pokoj ozvláštnit. V tomto segmentu je i bohatý výběr samolepek na zeď. Naším tipem je fotbalista, kterého můžete doplnit i jménem vašeho syna. Originální a zároveň individuální možnost výzdoby pokoje.

Vzhůru do oblak

Láká vašeho syna obloha? Konkrétně letadla a vrtulníky, které se na ní vznášejí? I toto je téma, kterého se můžete držet, pokud hledáte vhodnou samolepku na zeď. Možností je skutečně celá řada a tak svou oblíbenou leteckou techniku může mít na dosah ruku.

Dále do vesmíru

Z oblak je možné vystoupat ještě výše, a to až k samotnému vesmíru. A co je tam možné vidět? Je to vcelku jasné. Jsou to hvězdy a planety. Do kosmu se ale málokterý obyčejný člověk reálně dostane. Proto je třeba vytvořit vesmír přímo u vás doma. Vhodně zvolená kombinace samolepek je jasnou volbou.

U hvězd zůstáváme

Ve vesmíru zůstaneme, ale s lehce jiným tématem. A to tím filmový. Co je dlouhodobě jasným trhákem a co si získává stále více fanoušků? Jsou to Hvězdné války neboli Star Wars. Co takhle vsadit i na tento motiv? Pro fanouška dané série rozhodně nezbytnost.

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

MADISON DAYS v Brně s podporou Consulty

13. květen 2019
Protože sami jsme sportovci, rozhodli jsme se sponzorským darem podpořit mládežnický sport.

Nabídka zaměstnání

20. březen 2019
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ A SERVISNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje servis a instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Archiv novinek