Záruční a pozáruční servisní služby

Jedeme k Vám na servis

Oprava v místě vašeho bydliště nebo sídla firmy či školy

Klademe velký důraz na perfektní záruční a pozáruční servis. Protože velká část našeho sortimentu by byla složitá na převoz (například interaktivní tabule, LCD displeje) zajišťujeme opravy těchto výrobků přímo v místě vašeho bydliště nebo sídla. Nemusíte tedy nic složitě demontovat a zasílat. Pokud by se cokoliv stalo, stačí zavolat a naši technici přijedou až k vám a opravu provedou na místě.

 

Podpora na telefonu

Jsme česká firma se sídlem ve Vyškově. Když k nám zavoláte, vždy s vámi bude mluvit živý člověk, žádný automat. Pokud byste si někdy nevěděli rady, stačí zvednout telefon a zavolat nám. Velká většina zdánlivých poruch lze velmi snadno vyřešit třeba jen po telefonu, kdy vám náš technik poradí, co je třeba udělat.

Servisní síť

Pro maximální rychlost a efektivitu záručního a pozáručního servisu máme naši prodejní a servisní síť partnerů. Bez problémů tedy můžete využívat i služeb vašeho nejbližšího poradenského a servisního centra.

Podívejte se na síť poradenského a servisního centra, kterou můžete využívat.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek