Úvod Fotogalerie - referenční projekty Firmy Skvěle vybavená jednací místnost

Skvěle vybavená jednací místnost

Skvělá zasedačka

Ne vždy je potřeba velká jednací místnost, ale i ta menší by měla splňovat dnešní požadavky. Proto jsme pro našeho klienta společnost Edwards v Lutíně navrhli a později také zrenovovali jednací místnost pro cca. 8 osob. Finální podobě v tomto případě předcházela 3D vizualizace, protože se chtěl investor přesvědčit, jak bude místnost vybavená, a především zvolit vhodný LCD displej a psací plochu vedle něj.

Protože se jedná o strojírenskou výrobu byla volba dotykového displeje Legamaster ETX-7520 s vysokým rozlišením 4K jasnou volbou. Na technické výkresy, detailní dokumentaci a CAD/CAM programy neexistuje lepší řešení.

Displeji skvěle sekundují dvě bezrámové tabule řady EESENCE po stranách, a protože jsou zvyklí psát a kreslit opravdu hodně, doplnili jsme ještě další dvě tabule po pravé straně. Tím se prostor perfektně využije a v Edwards už nikdy neuslyší "Chci to nakreslit, ale nemám kam!".

Moderní jednací místnost   Moderní jednací místnost   Moderní jednací místnost
Moderní jednací místnost   Moderní jednací místnost   Moderní jednací místnost

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek