Kompletní rekonstrukce jazykové učebny se stoly s PC s elektrickým výsuvem

Jazyková učebna s výsuvnými stoly a dotykovým LCD displejem
Moderní jazyková učebna

V rámci projektu jsme realizovali kompletní rekonstrukci jazykové učebny na SPŠ Dopravní v Praze. Náročná rekonstrukce včetně stavebních prací proběhla během prázdnin a na jejím konci je moderní učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem a dálkovým ovládáním. Učebna tak slouží jak pro výuku jazyků za použití počítačů, tak jako "normální učebna". Srdcem učebny je moderní dotykový LCD displej Legamaster ETX-7520 s úhlopříčkou 75", který doplňují designové keramické bezrámové tabule ESSENCE po stranách učebny a také vedle displeje. Protože se jedná o historickou budovu ze 14. století, která má svá specifika, byl nábytek vyrobený přesně na míru a také podle požadavků investora, tedy školy.

Ing. Josef Ineman 

"Plánovali jsme jednu, ale už máme od Consulty tři plně vybavené multifunkční učebny. Proč tři? Protože jedna nestačila. Výuka v nich je totiž na úplně jiné úrovni a těší se na ni dokonce i žáci.”

Říká pan Ing. Josef Ineman, ředitel VOŠ a SPŠ dopravní v Praze.

 

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem    Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem    Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem
Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem    Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek