Kompletní rekonstrukce jazykové učebny se stoly s PC s elektrickým výsuvem

Jazyková učebna s výsuvnými stoly a dotykovým LCD displejem
Moderní jazyková učebna

V rámci projektu jsme realizovali kompletní rekonstrukci jazykové učebny na SPŠ Dopravní v Praze. Náročná rekonstrukce včetně stavebních prací proběhla během prázdnin a na jejím konci je moderní učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem a dálkovým ovládáním. Učebna tak slouží jak pro výuku jazyků za použití počítačů, tak jako "normální učebna". Srdcem učebny je moderní dotykový LCD displej Legamaster ETX-7520 s úhlopříčkou 75", který doplňují designové keramické bezrámové tabule ESSENCE po stranách učebny a také vedle displeje. Protože se jedná o historickou budovu ze 14. století, která má svá specifika, byl nábytek vyrobený přesně na míru a také podle požadavků investora, tedy školy.

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem    Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem    Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem
Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem    Učebna s počítačovými stoly s elektrickým výsuvem

RSSRSS

Novinky

My posíláme ihned, ale přepravní společnosti mohou mít zpoždění

25. listopad 2021
Přepravní společnosti mají už v tuto chvíli problém s včasným doručením některých zásilek. Může dojít ke zpoždění doručení o 1 – 3 dny. Doporučujeme raději objednat co nejdříve. Všechny vaše objednávky přijímáme a okamžitě odesíláme jako vždy, ale nedokážeme ovlivnit jejich včasné doručení. Děkujeme za pochopení.

Archiv novinek