Úvod Technická podpora pro divizi registračních pokladen Pravidla pro záruční a pozáruční opravy

Pravidla pro záruční a pozáruční opravy

RMA formulář

Součástí každé opravy MUSÍ být vyplněný RMA formulář. V horní části formuláře je třeba vyplnit kontaktní údaje na osobu, která dotčenou opravu řeší, především pak kontaktní email a telefon. Ve spodní části, kde se vyplňují údaje o jednotlivých dílech, je důležité správně identifikovat reklamovaný díl a zapsat sériové číslo pokladny a číslo pořizovacího dokladu. Nezapomeňte také do kolonky Poznámka uvést seznam příslušenství (např. napájecí adaptér, EET box, ...). Důležité je také správně popsat závadu, abyste zamezili zbytečným prodlevám. RMA formulář zašlete vždy také na email servis@consulta.cz.


Zaslat celou pokladnu nebo jen díl?

Rozhodnutí, zda na opravu zašlete celou pokladnu nebo jen díl, je na Vás.

  • Reklamace samotného dílu je rychlejší, a navíc máte možnost si náhradní díl vyžádat dopředu. Opravu můžete provést na počkání na místě a zákazník nemusí řešit, jak evidovat tržby zatím co by byla pokladna na opravě.
  • Pokud zašlete na opravu celou pokladnu, počítejte s delším časovým intervalem na vyřízení. Většina oprav je vyřízena do 2 - 3 týdnů

Kontrolní výtisk

Při reklamaci samostatného dílu vyžadujeme protokol z pokladny před opravou a po opravě. Ty získáte tak, že pokladnu přepnete do režimu "P", zadáte na klávesnici "305" a potvrdíte klávesou "PLU / Type". V případě, že pokladnu nelze zapnout, vytiskněte protokol pouze po provedení opravy. Protokoly zašlete emailem na adresu servis@consulta.cz nebo společně s vrácenými náhradními díly.


Balík

Pokladnu nebo samostatný náhradní díl je třeba vždy důkladně zabalit, aby nedošlo k poškození při přepravě. Pokud má oprava již přiděleno číslo RMA (např. R190127/03), označte zásilku viditelně tímto číslem (čísly). Do zásilky VŽDY přibalte RMA protokol.  


Adresa

Consulta Bürotechnik s.r.o.
servis pokladen
Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov - Město
Tel.: 517 356 635
Email: servis@consulta.cz

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek