Úvod Opatření kvůli koronaviru

Opatření kvůli koronaviru

Vážení zákazníci,

i přes aktuální situaci děláme vše pro to, aby vaše objednávka dorazila spolehlivě a včas. Abychom minimalizovali rizika a chovali jsme se zodpovědně k našim zaměstnancům i zákazníkům rozhodli jsme se přijmout následující opatření.

  • Od 17.3.2020 není možná platba v hotovosti ani kartou přímo v provozovně společnosti Consulta.
  • Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně, ale jen po předchozí domluvě, a to mimo objekt naší provozovny.
  • Námi využívané přepravní společnosti PPLGeis avizují, že budou předávat zásilky jen mimo objekty. Počítejte s tím prosím při objednávání zboží. A zajistěte si převzetí "na čerstvém vzduchu".
  • Protože se u přepravců v následujících dnech předpokládá také zákaz platby v hotovosti nebo kartou při převzetí, doporučujeme při platbě zvolit bezhotovostní platbu kartou nebo bankovním převodem. Předejdete tak případnému prodlení nebo vrácení zásilky zpět k nám.

Omlouváme se za toto drobné nepohodlí, ale věříme, že má smysl.

Děkujeme za vaše pochopení a solidaritu.


RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek